tedrazice

Jak vložit editorem shotcut do zvukové nové stopy zvuk ?

Odpovědi
elkon

Pokud to lze, tak hledej zde: https://www.y­outube.com/pla­ylist?list=PLcP-aSG0Hjc_Q705Xk­vG7U4AtVePCginf
Je to ale program hlavně pro střih videa. Já používám pro úpravy, nebo vytváření videa program Camtasia, nebo Pro Show Gold. Tam lze dělat s videem mnoho věcí, včetně vložení zvuků, nebo hudby.

led

Pre laického užívateľa programu Shotcut doporučujem firemné Tútorialy (video)
Tu nájdete, čo potrebujete pre obsluhu vašeho programu Shotcut