jirka F

Co většinou děláte když u vás vypnou elektrický proud?

Odpovědi
Filip84

Pokud je to neplánovaný výpadek: zavolám na linku.

A, pak, ať už je plánovaný, nebo neplánovaný: počkám, až ho zapnou! Co bych měl, asi tak, jinýho dělat? 😅

elkon

Nestává se to, ale pokud by k tomu došlo, podívám se po sousedech, zkontroluji hlavní jistič, případně zkontroluji zkoušečkou zda vypadly všechny fáze. Pak zavolám do ČEZu na horkou linku.

Syd

Žiju v Praze a tohle se moc nestává. Když se to stalo, kouknu z okna, jestli svítěj ostatní baráky, jestli svítí chodba, a když jo, tak vypnu a zapnu nejdřív jistič v domě a pak jistič na chodbě a pak to naskočí. Pokud zhasly i ostatní domy, jen čekám a hledám svíčky.

jirka F

Filip84: Třeba si s někým zahrát prší?Né?

Filip84

jyřýk🤪: Já nejsem malý dítě, chápeš to? 😅🤦‍♀️

Když už, tak bychom hráli kanastu, klasický rummy, nebo něco podobnýho. 😅

jirka F

I dospělé lidi jsem viděl hrát prší.🤔💰

Filip84

jyřýk🤪: Jistě: ona intellektuální úroveň lidí, se kterými se Ty stýkáš, bude – zjevně – úplně jiná, než lidí, s kterými se stýkám já. To je, poněkud, logické! 😅

Tonda Káňa

Souhlasím, s inteligetními lidmi by ses asi nestýkal. To dá rozum…