Avatar uživatele
Kelt

Jak uvolním prostor v úložišti telefonu?

Mám prý málo místa v úložišti, tak bych si to chtěl uvolnit. Mám zde nějaké fotografie, videa apod. Ale na tlačítkovém telefonu se fotografie a videa ukládají na kartu a pomocí karty se dají přenést. Jak mám přenést soubory z toho uložiště? Mohu si třeba každý soubor přenést jako přílohu na svou mailovou adresu. Mám si prý vytvořit nějaký účet, ale nemám s tím zkušenosti, tak nevím, zda to bude dobrá cesta. Pokud někdo poradí, budu vděčný. Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? quentos před 1261 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Co je důležité, pretáhnout do počítače a pak v telefonu vymazat. Nemá smysl zaplňovat paměť telefonu, ani dlouhodobě zaplňovat paměťovou kartu. To není médium na zálohování.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Vykašli se na Velkého bratra. Každý výrobce má desktopový program pro přenos datovým kabelem. Jinak kartu můžeš vytáhnout a přečíst ve čtečce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Tak já si náročnější soubory od začátku ukládám na SD kartu, co má 8 GB, ale lepší telefony zvládnou i kapacitnější karty. Úložiště je buď paměť telefonu, nebo právě ta SD karta. Nevím které z nich máš zaplněné. Z jednoho úložiště na druhé můžeš soubory překopírovat a ty původní smazat. Jak, to neporadím, každý tydlifon to má jinak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Tolik písmenek a vlastně nic nevíme … Máte teda tlačíkový telefon nebo s operačním systémem? Je v něm paměťová karta? Je na ní místo?

před 1261 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek