Tic tac

Jak udělat rozštěp??????

Nejlepší odpověď
ReHu

Bez tréninku to ani nezkoušej.
Pokud nevíš, jak na to, tak zajdi o tělocvičny a ptej se učitele tělocviku.

Další odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=udělat%20roš­těp

anonym

KDE?

Na youtebe je toho dost:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=roz%C5%A1t%C4%9Bp&­tbm=vid

JájsemRaibek

Hlavně ne takto:
V předsíni cvičí ženská aerobic, cvičí, cvičí a jak udělá rozštěp, tak se přicucne k podlaze. Ať dělá, co dělá, nemůže se odtrhnout, a tak celá zoufalá zavolá manžela.Ten tahá, ale nic. Zavolá na pomoc souseda, ten hned přiběhne, tahají oba, ale pořád nic. Přestanou a přemýšlí, co dál. Najednou se soused ťukne do čela a povídá:
„Mám nápad. Vezmeme kladivo, bouchneme s ním do podlahy, ta praskne, dostane se tam vzduch, a ona se odsaje.“
Manžel se na něj podívá a říká:
„Víš, to je blbý, tyhle dlaždičky stály 1800 Kč za metr, to je spousta peněz.“
Tak zase přemýšlí, až se ozve manžel:
„Už to mám! Já ji pošimrám, ona zvlhne a přetáhneme ji do koupelny.“
„A co si tím pomůžeme?“
„No, tam je metr dlaždiček jenom za 200!“