Ing.internet

Jak smazat nálepky z povrchu?

Mám na notebooku a na skříni nálepky. Jak je smažu, aby po nich nebylo nic poznat?

Nejlepší odpověď
beer

Ještě lepší než benzin je směs „lihobenzin“. Teda aspoň mně se tak jeví )) A měla by být v lékárnách (já dostávám z vet. ordinace) Umělohmotné samolepky je dobré nejprve ohřát fénem a pak zkusit sundat jen tak, nehtem. Zmiňovanými přípravky poté plochu dočistit.

Další odpovědi
Rufus

Možná je lepší způsob, ale já normálním kosmetickým tampónem navlhčený v tech. benzínu samolepku navlhčím, až povolí, seškrábnu nehtem co to jde a zbytek ulpělého lepidla znovu vyčistím čistým tampónem, nebo hadříkem, papírovým ubrouskem, to je jedno, opět nově nasátým benzínem. Ale některé lepky jsou prevít. Na nábytku očištěné místo přetřu Diavou či jinou leštěnkou na nábytek.

anonym

Ja mokrou houbickou na nadobi – kapnu na to jar , nebo pisek na nadobi … pozor na pocitac .. ale opatrne to jde take. Nebo vlhkym hadrikem .. namokrit je dulezite. -iv-