Avatar uživatele
Kelt

Jak složit Rubikovu kostku 7*7?

Mám půjčenou Rubikovu kostku 7*7 a zkoušel jsem jí složit podle instrukcí, ale jeden dílek mi vypadl. Potřeboval bych kostku rozložit, a pak jí složit, ale nenašel jsem pro tuto kostku návod. Umím rozložit jen kostku 3*3. Poradíte, kde něco najdu k této problematice. ? Děkuji

Zajímavá 0 před 194 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Skládání Rubikovy kostky 7×7 je komplexní úkol, který vyžaduje pochopení několika algoritmů. Předpokládá se, že máte již nějaké zkušenosti se skládáním menších variant kostek, jako je Rubikova kostka 3×3 nebo 5×5.

Návody na to, jak složit Republicovu kostku 7×7, můžete najít na YouTube nebo na specializovaných stránkách věnovaných Rubikovým kostkám.

Pokud jde o to, jak kostku rozložit a znovu složit, také existují návody na YouTube, které předvádějí proces rozebírání a skládání velkých Rubikových kostek.

Při manipulaci s kostkou však buďte opatrní – její vnitřní mechanismus může být složitý a pokud se poškodí nebo pokud některé díly ztratíte, může být nemožné kostku správně znovu složit.

Pokud jste začátečník, doporučujeme začít se skládáním menších kostek 3×3 nebo 2×2, než se pustíte do větších a komplikovanějších modelů. Skládání velkých kostek jako ta 7×7 vyžaduje hodně trpělivosti a praxe.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Na to musíš přijít sám, stejně jako jsme kdysi přišli na tu 3×3. Dnes už bych ji také nesložil, ale pamatuji si, že můj nejlepší čas byl 26 vteřin.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek