AVATAR666

Hoří hovno?

Hoří to? Viz. Pelíšky :D

Nejlepší odpověď
anonym

Spolehlivě.

Další odpovědi
Jahoda

Už se zde na toto někdo ptal. Nebyl jste to náhodou vy? No to je jedno. Moje odpověď zní: zkuste a uvidíte ;o)

GangstaHelper

Sušené exkrementy hoří. V některých kulturách se sušená „hovna“ používají jako palivo.

Tombik

Jako táborák :DD…vyzkoušeno :D:D

grifin

Až budeš hodně daleko od lidí-ZKUS to,ale
ať neuvidí hajný!

Nikuška

…krteček: „Sovó, sovó hoří hovnoo??“ :D:D

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=JOn­qVZC4-FA&feature=related

panenka

zde vám zasílám odpovědi na vaši otázku která už tu zazněla

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hori-hovno-4

Fly

Sušený trus ano – některé zoologické zahrady prodávají sloní trus na topení, myslím že je to 1kg – 1dolar ale to nevím přesně.
Jinak „čerstvé“ hovno podle mně může hořet i nehořet, podle toho, z jakého zvířete (nebo člověka) je, klik pil a co jedl…

Michal

Ano,za určitých podmínek hoří.

Ajadom

Trochu jinak na otázku:
Román Hovno hoří se stal předlohou pro slavný film Pelíšky, ale některé gagy jste mohli vidět i v Pupendu. Humorné vzpomínky na dětství a těžkosti dospívání, zážitky a příběhy kamarádů. Vše psáno osobitým (trochu hospodským) stylem mimořádného vypravěče. Příběhy jsou zasazeny do nedávné doby zuřivého budování socialismu. U této knihy se snad každý určitě pobaví. Svérázná poetika Petra Šabacha je občas hrubá a zemitá, stejně tak jako sám život.

Zdroj: http://www.mi­losnemec.cz/kniz­ka.php?id=150