osmisměrka

jedná se nějakou formu křížovky

Nejlepší odpověď
alenka901

ösmisměrky nejsou křížovky,člověk neodpovídá na otázky,ale pouze se orientuje na osm směrů kde hledá slova,když všechny slova najde tak mu v hracím poli zůstanou samostatná písmena,jede se řádek po řádku a písmenka se zhapisují nakonec nám složí tajenku,je více technik zaškrtávání,někdo škrtá čarou,někdo písmena kroužkuje

Další odpovědi
K+R

Úkolem hráče v osmisměrce je najít ukrytá slova, která lze číst zleva doprava, svrchu dolů či diagonálně.

Lencis

Osmisměrka vypadá jako tabulka s ledabyle vloženými písmeny.

V osmi směrech se dle legendy vyšktávají slova (ty jsou buď napsaná, nebo v podobě obrázků, případně i dál zašifrovaná v podobě otázky, hádanky) Po vyšktání všech slov zbyla písmena čtená popořadě dají výslednou tajenku.

Dandi

Než křížovka mi to spíše příjde jako jakási hledačka :)

Attack-design

svým způsobem, všemi směry musíš vyškrtat slova ktrá máš k dispozici, z volných – nezaškrtlých písmen získáš tajenku