Lucka17

Jak si zvýšit sebevědomí, aniž bych musela chodit k psychologovi či jinému odborníkovi?

Mám velmi nízké sebevědomí a chtěla bych na tom zapracovat, jelikož v životě se mi bude určitě hodit. Prosím vás o radu, jak na tom zapracovat aby to mělo aspon trochu viditelný učinek. Děkuji všem.

Nejlepší odpověď
gecco

Zkus třeba tohle – http://www.vel­ka.zlutasova.cz/tes­t_a.php?file=in­dex.php&so=04 (nejsem dealer 😉, pokud vůbec nevíš, aspoň tě to nasměruje…
😉
Jinak je základem uvědomění si, v čem jsi dobrá, v čem tkví tvá ´cena´ (pro druhé, jinak to nefunguje) a v ´pěstování si´ toho, čemu se říká ´mít se rád´…
A ve zdokonalování se čehokoli, v čem dobrá nejsi…
😉