iji

Jak si vyrobit vlastní gramofonovou desku ?

Lze si doma vyrobit gramofonovou desku ? Alespon nejakou nahravku treba z MP3. Vim, ze drive se nejak rylo do rentgenovych snimku. Dekuji Jirka

Nejlepší odpověď
mosoj

No když si s tím dáš práci něco co má velmi omezenou životnost a nevídaně špatnou kvalitu stvoříš. Jenom nevím, proč chceš mermomocí dokazovat že zvukově mechanický převodník existuje, ale jako zábava dobrý!

Sůwa

Mám pohlednici s fotkou ze II. celostátní spartakiády a nahranou hudbou. Po několikerém přehrání už ta hudba není k poznání … 🙂

mosoj

Také ji pamatuji, ale ani něco takového se doma nepodaří udělat.