kurec

Jak si udělat život zajímavějším?

Každý to zná už na zpamět vystudujete pracujete jste v duchodu zemřete ale jak si život udělat zajímavějším?
Nemyslím tím jdi na dovolenou ale třeba něco co každý neprožije např. Prodat dům a začít život jinde

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak nedělej věci „na zpaměť“. Důchod a smrt asi bohužel nevynecháš, ale vždycky můžeš vynechat alespoň ty první dvě zvyklosti.

Další odpovědi
ivzez

Ten, kdo se takto ptá, pravděpodobně nijak.

Žinot je zajímavý sám o sobě, ale hlavně díky lidem,
s nimiž se stýkáme, nebo s kterými žijeme, a všemu,
čemu se můžeme věnovat v pracovním i osobním životě.

yuko

Odpovedel sis sam. Ale ten dum prodavat nemusis, presto muzes zacit novy zivot nekde jinde, nekde, kde se Ti bude libit. V zemi, kde si lidi nezavidi.

Drap

Vše prodej, to co utržíš věnuj charitě a staň se bezdomovcem, a začni znovu. Život se ti rázem stane tak zajímavý, že o ničem zajímavějším nebudeš ani přemýšlet.

marci1

Vše můžeš změnit a to hned teď. Jsi to jen Ty, kdo rozhoduje o tom, zda je Tvůj život zajímavý či ne. Dělej to, co Tě baví a udělá Ti radost.
Ale pozor, nepřeháněj to, může se stát, že zapomeneš užívat si to, co právě máš a děláš. 🙂

lota

Chce to těšit se z maličkostí. Život je zajímavý sám o sobě, svět je zajímavý, příroda je zajímavá, lidstvo (i s jeho blbostí) je zajímavé. Ale možná na to člověk přijde až v důchodu, anebo vůbec.

Bulbasaur

Zkusil bych třeba nějakou kreativní tvorbu. Není lepší pocit v životě než něco stvořit. Ať už malováním, psaním, komponováním, nebo jen stlučením mizerné poličky na knihy. Hodně štěstí v hledání