Pokročilý

Jak si nejlépe pročistím střeva?

Klystýr ani žádný projímadla nechci. Myslím spíš jaké potraviny jsou vhodné k dlouhodobému čištění střev.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na čištění potřebuješ hlavně vlákninu. To že poděláš ještě neznamená že máš vyčištěná střeva.

Další odpovědi:

Doporučuju kysané zelí...
Jednak je zdravé a jednak obsahuje hodně vlákniny.

Zlatý

Pro dlouhodobé užívání na pravidelnou očistu střev uvádím z vlastní zkušenosti tablety Chlorelly nebo Spiruliny.. V odkazu se píše ještě o ječmenu, ale ten jsem zatím nevyzkoušela.

Zkuste si projít odkaz, pročíst informace a podívat se na nabídku.

Chlorella, spirulina a mladý ječmen - rostlinná detoxikace, aneb čisté střevo je základ zdraví, tvoří se v něm 60% imunity.

Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/…

Jeden z odkazů
http://vitaminy.doktorka.cz/…

Je mnoho značek a prodejců, nemohu je uvádět, protože jde o reklamu.

Bronzový

Tradiční projímadla jsou kyselky Šaratice a Zaječická hořká. Na čištění mi přijde nejlepší klasické aktivní uhlí - je to sice lék, ale - jak složení napovídá - přírodní látka.
P.S. Proč dlouhodobému? Mně naopak přijde smysluplné očistnou kúru provádět čas od času, klidně pravidelně.
Doplňuji:
K "zázračným" produktům jako Chlorella jsem silně skeptický ... Uměle vyráběné doplňky stravy pod značkou "přírodní produkty" jsou hlavně dobrý byznys ... Takže annas prvně odkazovaný web - opravdu nee.

Zlatý

Radím spíš se nepřejídat, jíst dostatek vlákniny, vhodné je kysané zelí ( velké množství vlákniny ), citrón, případně užívat probiotika. Někdy si dát půst, třeba o víkendu ( ne déle než 3 dny ).To je nejlepší cesta, jak ulevit střevům. :-)

Bronzový

Luštěniny a pokud na to věříš tak různé bylinné čaje a odvary.

Pokročilý

Dostatek vlákniny to zařídí, tzn. zelenina, luštěniny... Výborný "kartáč" na střeva je - jak už zde bylo zmíněno - kysané zelí, navíc tím uděláte radost ledvinám.

Zkus si přečíst něco od Malachova. Vše je na Ulož.to. Po přečtení pár kapitol, dostaneš na přímou očistu střev klystýrem zcela jiný názor. Já jsem ho také změnil a klystýr není nic hrozného.

Stříbrný

napij se oleje.To tě prožene.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.