maschin

Jak se zve holka na rande?

Co mám udělat pro to, abych holku pozval na rande? Co jí musím říct a při jaké situaci? Co když u toho bude někdo cizí, nepovolaný? To se jí mám zeptat, jestli by se mnou šla třeba na kafe? Nebo si mám říct o číslo a pak jí napsat/zavolat? Nebo co jiného jí mám říct, aby pochopila, že o ní mám zájem? Můžu jí pozvat když jí vidím poprvé v životě, nebo musím čekat několik měsíců/týdnů a víc se sbližovat a až později se jí zeptat? Co když budu nervózní a zakoktám se? Pokud nevím jak se jmenuje, musíme se nejdřív představit než se jí zeptám? Když se nebude usmívat, tak to asi znamená, že jí nezajímám a nemám se ani ptát viďte?

Nejlepší odpověď
marci1

Promiň mi můj názor, ale není třeba až tak nad tím přemýšlet. Řekni zcela jednoduše : Ahoj, nešla bys se mnou do kina ? Řekne buď ano nebo ne. 🙂

Další odpovědi
gecco

Klidně na rande pozvi i holku, kterou vidíš poprvé v životě – třeba bys ji příště už potkat nemusel…
😉
A „jak“?
Podle situace – od, třeba představení se a nabídnutí předem na papírku napsaného telefonního čísla po plácnutí po zadku a slovem „dem!“…
😉

anonym

Gecco, to přikazovací „dem!“ bych nepoužil! Plácl bych ji po zadku, po rameni, po jiné části těla a něžně se ji zeptal: jdeme?

anonym

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pozvat%20hol­ku%20na%20ran­de

lexx

telefonicky. to pro případ odmítavé reakce, menší hanba.

arachis

V každém věku trochu jinak.Hned na úvod chci říci,že také existují extrémně stydlivé holčiny. (Z vlastní zkušenosti).Kterým by ses třeba líbil,ale do kina by hned s tebou nešly a odmítnutí by tě mohlo odradit. Dnes máš vyhráno,existuje FB, buď to ji popros o ten její,nebo jí dej papírek se svým.Hlavě ho nenapiš na utrhutý kus papíru.Něco ve stylu-ahoj,rád bych si tě přidal do přátel.jestli budeš mít někdy čas. Musí cítit,že netlačíš na pilu.

Reezo

Bohužel na to není žádný zaručený recept, jak na 100% sbalit náš objekt zájmu. Čím víc informací jsi schopen zjistit před navázáním kontaktu tím líp pro tebe, jelikož budeš schopný odhadovat to co má ráda a na to jí třeba sbalit. Obecně by jsi měl poznat psychologii dotyčného objektu zájmu.

Pokud se na tebe bude často dívat, usmívat se, různě si hrát s vlasy, vyhledávat komunikaci s tebou tak se dá říct, že projevuje určitý zájem.

Celkově pokud s tebou je ochotna trávit svůj čas, tak je to dobré znamení.

Pokud jde o pozvání, tak tady je to hodně otevřené. Já osobně bych na první pohled dotyčnou nepozval na rande, ale snažil bych se jí potkávat a komunikovat s ní, aby zjistil jestli to má vůbec cenu. Abych to shrnul, tak nic z toho co jsi psal není úplně špatně, jen je třeba správně odhadovat jak zareaguje… Holka která by s tebou nechtěla mít nic společného, by s tebou neztrácela jen tak čas atd… Všímej si detailů.

gecco

Barbakane – i také jsou…
😉

anonym

Ahmede, i ty jsi tak balil holky ve svém věku, před mnoha a mnoha lety? Proč ty odkazy?

anonym

Já balím holky i dneska. A odkazy? Chytrému napověz. Nemyslím, že bys potřeboval kopnout.