Pokročilý

Jak se zve holka na rande?

Co mám udělat pro to, abych holku pozval na rande? Co jí musím říct a při jaké situaci? Co když u toho bude někdo cizí, nepovolaný? To se jí mám zeptat, jestli by se mnou šla třeba na kafe? Nebo si mám říct o číslo a pak jí napsat/zavolat? Nebo co jiného jí mám říct, aby pochopila, že o ní mám zájem? Můžu jí pozvat když jí vidím poprvé v životě, nebo musím čekat několik měsíců/týdnů a víc se sbližovat a až později se jí zeptat? Co když budu nervózní a zakoktám se? Pokud nevím jak se jmenuje, musíme se nejdřív představit než se jí zeptám? Když se nebude usmívat, tak to asi znamená, že jí nezajímám a nemám se ani ptát viďte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Promiň mi můj názor, ale není třeba až tak nad tím přemýšlet. Řekni zcela jednoduše : Ahoj, nešla bys se mnou do kina ? Řekne buď ano nebo ne. :-))

Další odpovědi:

Zlatý

Klidně na rande pozvi i holku, kterou vidíš poprvé v životě - třeba bys ji příště už potkat nemusel...
;-)
A "jak"?
Podle situace - od, třeba představení se a nabídnutí předem na papírku napsaného telefonního čísla po plácnutí po zadku a slovem "dem!"...
;-)

Zlatý

Gecco, to přikazovací "dem!" bych nepoužil! Plácl bych ji po zadku, po rameni, po jiné části těla a něžně se ji zeptal: jdeme?

Stříbrný

telefonicky. to pro případ odmítavé reakce, menší hanba.

Pokročilý

V každém věku trochu jinak.Hned na úvod chci říci,že také existují extrémně stydlivé holčiny. (Z vlastní zkušenosti).Kterým by ses třeba líbil,ale do kina by hned s tebou nešly a odmítnutí by tě mohlo odradit. Dnes máš vyhráno,existuje FB, buď to ji popros o ten její,nebo jí dej papírek se svým.Hlavě ho nenapiš na utrhutý kus papíru.Něco ve stylu-ahoj,rád bych si tě přidal do přátel.jestli budeš mít někdy čas. Musí cítit,že netlačíš na pilu.

Bronzový

Bohužel na to není žádný zaručený recept, jak na 100% sbalit náš objekt zájmu. Čím víc informací jsi schopen zjistit před navázáním kontaktu tím líp pro tebe, jelikož budeš schopný odhadovat to co má ráda a na to jí třeba sbalit. Obecně by jsi měl poznat psychologii dotyčného objektu zájmu.

Pokud se na tebe bude často dívat, usmívat se, různě si hrát s vlasy, vyhledávat komunikaci s tebou tak se dá říct, že projevuje určitý zájem.

Celkově pokud s tebou je ochotna trávit svůj čas, tak je to dobré znamení.

Pokud jde o pozvání, tak tady je to hodně otevřené. Já osobně bych na první pohled dotyčnou nepozval na rande, ale snažil bych se jí potkávat a komunikovat s ní, aby zjistil jestli to má vůbec cenu. Abych to shrnul, tak nic z toho co jsi psal není úplně špatně, jen je třeba správně odhadovat jak zareaguje... Holka která by s tebou nechtěla mít nic společného, by s tebou neztrácela jen tak čas atd... Všímej si detailů.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Barbakane - i také jsou...
;-)))

Zlatý

barbakan

Ahmede, i ty jsi tak balil holky ve svém věku, před mnoha a mnoha lety? Proč ty odkazy?

anonym

Já balím holky i dneska. A odkazy? Chytrému napověz. Nemyslím, že bys potřeboval kopnout.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.