Beer4Real

Proč dostávají krásní a sebevědomí muži jako já od žen košem?

Mám víc než nadprůměrný vzhled, jsem hodně sečtělý, ale přibližně dvě holky z deseti které pozvu na rande mě odmítnou.
Proč můj šarm nefunguje na všechny bez výjimky?
Kde je problém?
Díky za rady
Doplňuji:
Ty které mě odmítají by chtěly většinou dlouhodobý vztah a nedokáží pochopit že já je potřebuji jen na pár dní a pak hledám jinou, zajímavější.
Proč to nechápají?

Nejlepší odpověď
petra15

Asi budes jednoduse dost hloupy…
Takovy muz ale nemusi mit vsechny ty kvality, ktere ja po muzich pozaduji, a muze u nich chybet jakakoliv predstava o budoucnosti, kdyz jsou napr. jeste ve 30ti nebo 40ti stale jak pubertaci…

Další odpovědi
anonym

Ivánku, Marfuše tě jistě bere!

iceT

Pošli foto,posoudíme,zda jsi opravdu tak krásný,jak si o sobě myslíš…
Že tě žena odmítne…no a co,z toho si nic nedělej,víš kolik je odmítnutých žen?
Třeba se některé z těch žen mezi sebou znají,a vědí,že koho jsi na rande pozval,proto nechtějí být dalším zářezem na pažbě,byť by šlo jen o rande.Kromě toho,většina krásných sebevědomých mužů s nadprůměrným vzhledem je už zadaná,takže proč nejsi i ty?
Doplňuji:
Aha,takže tady je jádro pudla…
to se opravdu nediv,ne všechny ženy chtějí býti hračkou na pár dní.

pusinka50

Tak nevím, jestli si tu z nás děláš srandu či co. Z čeho soudíš, že máš nadprůměrný vzhled? I kdyby ano, není to vůbec o vzhledu, ale o charisma člověka a o sexuální přitažlivosti, zřejmě mezi tebou a pozvanými holkami na rande nezafungovala „chemie“ mezi dvěma těly. Přestaň se chovat nadměrně sebevědomě, krása není všechno, holky tak z tebe jen dostanou strach, že ti „nestačí“, že na tebe „nemají“ a raději odchází. Možná už máš pověst sukničáře

ivzez

Šarmantního hodně sečtělého mladého muže
s nadrúměrným vzhledem zvou ženy na rande
samy (10 z 10).

Sečtělí muži se podle mých zkušeností vyjadřují jinak.
A zdravě sebevědomí muži si nepotřebují honit ego.

Zkuste si to přebrat a budete vědět,
že je naopak škoda,
že nemá rozum i těch 8 …

Drap

Problém, je jedině v tobě. Ostatní tě asi nevidí jak jak se vidíš ty sám.

anonym

Když tě odmítají jen dvě z deseti, máš to dobrý, ne??
😁
Ber to tak, že některé prostě nechtějí tak dokonalého muže – třeba ony chtějí být ve vztahu ty hezčí, sečtělejší a šarmantnější…
😉

marci1

Asi jste krásný a hlavně sebevědomý až příliš. A dvě holky z deseti jsou chytré. Chtělo by to ubrat. 🙂

zzzzz

Problém je to sebevědomí 🙂 Si mě pobavil 😁
Doplňuji:
Oni to chápou, ale ty pro ně nejsi dost zajímavý ☹

veruberu

no možná právě proto, to víš, ženský jsou tvorové ošemetní, očividně ale něco děláš špatně 🙂 třeba moc sebevědomí?

NikkiHeat

už jen jak se popisuješ v superlativech je dost odpuzující ..... a to jsem muž…tak snad tě to trkne když si tak sečtělý )))
Doplňuji:
tohle je snad provokace !!!

daemos

Hodně slabý trolling :D

jirkajirka

Buď rád že Tě nebijí klackem do hlavy.

Drap

Vykašli se na ženský a hledej psychiatra

Beer4Real

:D dík za radu, ale k němu sem chodil asi rok a pomohlo mi to.
Společně s paní psycholožkou ze mě udělali sebevědomého muže :)

zjentek

nevim ..ale já bych tě vyšukal bez ohledu na nějaký šarm

Hamon

Je fajn nestydět se za svou orientaci :D

zjentek

počkej, todle není o orientaci. Když mu devět z desíti lidí odpoví, že má zřejmě moc sebevědomí, tak je jasný, že psychiatr s psycholožkou ho opravili nadmíru ..a pak se musí najít aspoň jeden, kterej ho zase trochu pokazí, aby byl vyváženej ..takže já bych se vlastně obětoval pro jeho vyváženost, aby se cítil správně. Mám ho tedy zřejmě rád a co se mě týká, přes 4gumy, ať šu… cokoliv, vždycky šu… pryž ..takže o milování a vztahu by to nebylo, buď v klidu :o

bolak

třeba by za tebou ještě přilez..

Hamon

:D Promiň, netušil jsem, že jsi takový samaritán :D

Beer4Real

Kdy máš čas teda?
Zitra v šest u mě?

zjentek

..a vezmeš si ty legíny, co nosíš do fitka? Jen tak orientačně- co budeš zítra obědvat, brouku :o

zzzzz

On v legínách, ty v jégrovkách, to bude podívaná 😁

zjentek

podívaná to bude ..akorát nevím, jestli maj legíny na zadku takový ten otvor, jak mám na jégrovkách zepředu :o

zzzzz

Nemaj, vem si nůžky, ty do fitka bývají taky dost pevné, tak aby sis nepřivodil úraz. :-OOO

zzzzz

Ale takový otvor mají nemocniční kalhoty pro pacienty k vyšetření kolonoskopie, tak leda, že by se převlík :-o

Beer4Real

Legíny mám teď na sobě, ale jsou moc těsné, drtí mi koule.
Na oběd si dám 17tku Verču co bydlí naproti v baráku ;)

zjentek

hmm ..Lyoneli, seš pěkná kurvička, to ti teda řeknu..

zzzzz

🙂

petra15

jste oba v katolicke cirkvi ?

zjentek

jo v církvi ..akorát že on chodí po faře v legínách no a já v jégrovkách

Beer4Real

Hele jakože já sem věřící, ale znamená to že nemůžu nosit legíny a drtit 17-ti leté panny?

zjentek

kde jsi v dnešní době viděl 17ti letou pannu, šašku? To máš z toho, jak ti vymývaj mozek tím, že tě potká zázrak

Beer4Real

Že kde si viděl 17-ti letou panu? :D
Tak z tvojeho vzorku dvou žen za celý život si toho asi moc vidět nemohl že jo.
Žiješ v internetové vizi kde si všichni myslí že o to každá holka přijde nejpozděj ve dvanácti.
Je to k smíchu že člověk jako ty nazývá mě šaškem a přitom si ani z půlky nezažil to co já 🙂

zjentek

:o

cynique

Vše je OK. Paretovo pravidlo 20:80 funguje všude.

petra15

iceT
asi prave dostal kosem…a nachazi se prave na volnem trhu.....:):)