Jak se zbavit zadržované vody v těle?

Mé tělo obsahuje velké procento vody v těle.Zkoušela jsem prášky na odvodnění,ale nepomáhají.
Doplňuji:
Byla jsem vyšetřena u dietní sestry a léky na odvodnění (Furon) mi předepsal lékař.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Léky na odvodnění by měl předepisovat lékař a je nutno dodržovat jejich dávkování.

Jinak odvodňují některé potraviny - třeba rýže. A samozřejmě omezte solení a dodržujte zdravou životosprávu, hýbejte se.

Nevím, jak jste přišla na to, že zadržujete nadměrně vodu, ale raději by jste to měla zkonzultovat s lékařem.

Další odpovědi:

Zlatý

také jsou dobré lymfatické masáže, ale opravdu u odborné masérky

Bronzový

Alkohol a kofein odvodňují, ale nevim, jestli je to dobrá volba... :D

Bronzový

Měl jsem lék Milurit.

Problém zadržování vody v těle je velice prostý. Drtivá většina lidí v tzv. "kulturním světě" konzumuje kyselinotvorné potraviny. Poměr kyselinotvorných a zásadotvorných potravin v našem jídelníčku je asi 80:20 a měl by být opačný. V důsledku hromadění kyselin v těle musí začít organizmus zadržovat vodu, aby vzniklé kyseliny naředil, jinak by tyto kyseliny doslova rozežraly naše tkáně a orgány. V krajním případě, když se kyselin hromadí stále více a více, začne organizmus vytvářet tukovou tkáň, kde tukové buňky mají tu vlastnost, že na sebe začnou tyto kyseliny vázat, aby uchránily nejdůležitější orgány před zničením. Tady je i odpověď pro obézní, kteří často říkají, že nic nejedí a přesto přibírají na váze. Kyselost - nízké pH našeho vnitřního prostředí, je příčinou většiny civilizačních nemocí. Medicína Vám asi nepomůže, protože tyto zásadní argumenty nebere v potaz. Vaše pH ranní moči by mělo být 7 - 7,4. Zkuste si to někdy ráno, pomocí pH papírku změřit a zjistíte, že se pohybuje velmi nízko.pH kolem 5 není v našich krajích u většiny lidí žádným překvapením. Řešením je jedině alkalizace vnitřního prostředí organizmu a změna životního stylu. Nic jiného Vám nepomůže!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.