Je pravda že v období menstruace je žena odulá a tak má přírůstek na váze a přibírá se po antikoncepci?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

odulá je super slovo :oD

Ale myslím, že to je v podstatě pravda, při menstruaci tělo zadržuje víc vody, takže váha vylítne nahoru. A přibrat při antině by bylo logický - prášky vlastně tělu tvrdí, že je těhotný. Takže se asi chová jako v těhotenství - což obnáší vytvářet si zásoby energie, aby dokázalo uživit plod...

Další odpovědi:

Zlatý

Já mám zkušenosti,že žena bývavala vždy daleko popudlivější než v normální dny.

Zlatý

Po všech antikoncepcích se nepřibírá záleží na tom kterou užíváte.Pokud má žena menstruaci ano je to pravda že má menší přírustek na váze.

Bronzový

Jednou mi někdo řekl, že se menstruaci vlastně říká "pláč sliznice děložní". Zní to trošku indiánsky. Děloha pláče, protože se připravovala na miminko a ono nepřišlo. Takže je pravda, že děloha jako zbytní, prsní žlázy jdou také do pozoru, aby byly připravené -:). Takže je jasné, že jsme trošku odulé, každá jinak. Také jsem našla docela zajímavý odkaz, dnes lze ledacos řešit:

Zdroj: http://slecna.info/tvuj-svet/s ilna-menstruace-trapeni-ktere- lze-resit/

Bronzový

Vážím se tak 2x týdně a pořád se to pohybuje + - 1 kilogram a nikdy mě nenapadlo že při menstruaci víc tloustnu. Antikoncepci jsem nikdy nebrala, tak nevím jestli se u ní tloustne, ale co znám jiné ženy, tak asi jo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.