Zadržování vody v těle

Zadržuje se mi v těle voda a prosím o radu co s tím? beru jen léky na vysoký tlak.Jak si pomoci sama?Děkuji za odpovědi Iveta-47 let.

Nejlepší odpověď
nnn1

Zkuste méně solit jídlo – sůl zadržuje vodu v těle. Nevim jestli hodně nebo málo, ale zadržuje.

Další odpovědi
aloevera5

Zde bych Vám doporučila Aloe Vera gel.

Aloe Vera gel napomáhá přirozenému odplavení škodlivých látek z organismu a připravuje tělo na všechny další léčivé procedury. Při pravidelném užívání dokonce napomáhá odvádění zbytečně zadržované vody z těla.

Jelikož při užívání Aloe Vera gelu mají všechny léky větší účinnost, tak byste měla užívání aloe vera gelu s léky na vysoký tlak ještě konzultovat s lékařem. Z mé zkušenosti pacienti, kteří brali léky na vysoký tlak a pili při tom aloe vera gel, tak mohli i časem snížit dávky svých léků.

Popř. pokud nechcete tuto záležitost konzultovat se svým lékařem, napište mi na e-mail v mém profilu a já Vám dám kontakt na naše poradenské centrum nebo na naše lékařské poradce, kteří by Vám i přesně doporučili dávkování.

Zasílám link na informace ohledně Aloe Vera gelů. U každého produktu pod Stáhnout info „zde“ najde bližší informace.

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/me­nu/produkty/top-12-nejzadanejsi

terry

Mohl by to být i problém s lymfatickými uzlinami a cestami nebo s ledvinami.

Čarodějnice

Domluvit se s lékařem na vímněně léků na vysoký krevní tlak