Zadržování vody v těle

Zadržuje se mi v těle voda a prosím o radu co s tím? beru jen léky na vysoký tlak.Jak si pomoci sama?Děkuji za odpovědi Iveta-47 let.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zkuste méně solit jídlo - sůl zadržuje vodu v těle. Nevim jestli hodně nebo málo, ale zadržuje.

Další odpovědi:

Pokročilý

Zde bych Vám doporučila Aloe Vera gel.

Aloe Vera gel napomáhá přirozenému odplavení škodlivých látek z organismu a připravuje tělo na všechny další léčivé procedury. Při pravidelném užívání dokonce napomáhá odvádění zbytečně zadržované vody z těla.

Jelikož při užívání Aloe Vera gelu mají všechny léky větší účinnost, tak byste měla užívání aloe vera gelu s léky na vysoký tlak ještě konzultovat s lékařem. Z mé zkušenosti pacienti, kteří brali léky na vysoký tlak a pili při tom aloe vera gel, tak mohli i časem snížit dávky svých léků.

Popř. pokud nechcete tuto záležitost konzultovat se svým lékařem, napište mi na e-mail v mém profilu a já Vám dám kontakt na naše poradenské centrum nebo na naše lékařské poradce, kteří by Vám i přesně doporučili dávkování.

Zasílám link na informace ohledně Aloe Vera gelů. U každého produktu pod Stáhnout info "zde" najde bližší informace.

Zdroj: http://aloevera5.mypage.cz/men u/produkty/top-12-nejzadanejsi

Zlatý

Mohl by to být i problém s lymfatickými uzlinami a cestami nebo s ledvinami.

Pokročilý

Domluvit se s lékařem na vímněně léků na vysoký krevní tlak

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.