Avatar uživatele
kikinulka

Jak se zbavím žárlivosti?

Zdravím všechny..:) Mám takový dotaz.. S přítelem jsem už skoro dva roky.. Máme spolu dokonalý vztah. Jen jeden problém trápí mě i jeho.. JSem strašně žárlivá.. Když si má jít sednout s kamarády na pivo tak jsem z toho nešťastná. Bojujeme s tím oba dva, ale už nevím co mám dělat.. Věřím mu, ale jsem prostě žárlivá a chci ho pro sebe. Co mám dělat.. Děkuji za rady..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Chceš ho jen pro sebe? Brzy jej ztratíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Pokud mu věříš, pak nechápu, že žárlíš. Žárlivost je spolehlivý zabiják lásky, tak svého partnera nepokoušej, dlouho to nevydrží! Zbavit se žárlivosti, jako rysu přirozené povahy nelze, ale budeš-li ukázněná, nepříjemným následkům předejdeš. Třeba se po letech přesvědčíš, že žárlivost nebyla na místě a bude to v suchu.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Myslím, že žárlivost je v podstatě nedůvěra. Partnerovi musíte důvěřovat minimálně do té doby, dokud vás prokazatelně nezklame. Důvěra je jedním z pilířů kvalitního vztahu.
Pokud vám na vašem vztahu záleží, tak doporučuju navštívit nějakou poradnu. To vám určitě neuškodí, spíše pomůže.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Žárlivost je duševní nemoc. Jesti se o ní chceš dovědět víc, přečti si něco od MUDr. M. Plzáka, který se žárlivostí zabýval do hloubky. Pak se rozhodneš, jestli ji zvládneš pomocí psychologa nebo budeš potřebovat medikaci od psychiatra.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Žárlivost je především nízké seběvědomí.

Nechcete-li o přítele přijít, navštivte psychologa,
případně poradnu pro rodinu a mezilidské vztahy.

Ale počítejte, že to bude chtít nějaký čas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek