žolik

Jak léčit žarlivost,děkují.

Nejlepší odpověď
anonym

Být sama (sám) a nic se nemusí léčit!

Další odpovědi
tom004

Asi jediné,co funguje spolehlivě,je,ne­zamilovat se.

jennysh

žárlivost se léčit nedá,je to vrozené,je to na každém z nás jestli budeme žárlit nebo ne.

elektrikář

Léčit to nelze.Je to nemoc na kerou nejsou léky.

pokazdejinak

lehká žárlivost je vcelku normální, ale chorobná může zničit i jinak zdravý vztah – s tím vám pomůže jedině psycholog

žárlíte vy? jestli si svůj problém uvědomujete, je fajn ho začít řešit – psycholog vám pomůže uvědomit si důvod svého chování
žárlí partnerka? zkuste jí dostat do poradny, ale jestli je to s ní k nevydržení, tak nedržte a zdrhejte dokud je čas…

držím palce :)