mosoj

Jak se to může stát ?

Tak jak je to ?

Zde tolik nenáviděný Dr. Axl se umisťuje v TOP žebříčku. Přitom otázky téměř nepokládá a jeho odpovědi jsou zde hodnoceny jako přinejmenším jedovaté.
Není to tím, že jeho odpovědi nejsou zase až tak od věci a jsou fundované ? Mohu se ale mýlit to přiznávám a jsem si toho vědom.

Nejlepší odpověď
briketka10

mosoji předběhl jsi mě je mi to též divné
chtěla jsem položit tu samou otázku ☺
nikde žádnou jeho otázku nevidím a málo
odpovědí jen dnes jsem mu dala palec ..
Doplňuji:
on mi ho nedal :(

Další odpovědi
Pájo

A není sám.
Doplňuji:
Měl jsem chuť dotahovat zlato, ale když jsem to tu viděl, nějak mě přešel elán…

Bedy

Já si na Dr. Axla stěžovat nemůžu, za to někteří jiní se zde chovají jako malé děti, být Vámi, tak bych se divil asi nad jinými profily, jaktože jsou zlatí a ještě v žebříčku.
Pokud ten člověk je tu dlouho a pokud sem chodí každý den, tak se mu denně aspoň 1 bod načte…

P.S.: Já bych ty body a žebříčky neřešil, protože to stejně není moc dobře vymyšlené. Kdyby se to třeba počítalo za poslední rok nebo měsíc, tak by to ukázalo, jak je ten člověk dobrý.
Nováčkům by to dalo šanci se ukázat a naopak stálice by se musely držet na svém.

anonym

mr. doktora môžem pochváliť za 2 veci:

  • vie dobre vyhľadávať
  • vie dobre kopírovať.

cti ho, že uvádza zdroje.

to že sa vydáva za neomylneho, svedčí o jeho arogancii.

i keď sa občas pomýli, tak má vždy pravdu.

pripadá mi ako vykrádač, ktorý nájdené vydáva za svoje.
ale to je iba môj názor a jeho to určite neovplyvni.

a s palcami to spoločne nemá nič, tu sa často opalcujú vyložene nesprávne odpovede.

jeho poznámky proste ignorujem, blbec (charakterom) ma nemôže uraziť.

bolak

dejavu? > http://uloz.to/xWG6x7X/­tak-jak-je-to-odpovedi-cz-mht

PS: Možná se mýlíš, možná že ne, avšak ty první dva řádky jsou rozhodně k zamyšlení, když vezmeme vpotaz, že téměř ani neodpovídá.

anonym

Tatáž otázka nevadila, dokud se vyjadřovali kritici, po 1,5 dni, jakmile jsem vložil jasnou odpověď, náhle byla smáznuta celá (asi, aby se ani do diskuze nedostala výmluvná fakta).
Stejně jako Bohemica a pár dalších, chodíme spíše do odborných rubrik a zákonitě i zpětně, protože tam nehrozí zhoubná epidemie nesmyslných a pitomých otázek, (i desítek za den), jako v zábavě.
Pravidelně odmítám chybné a poškozující odpovědi, pohrdání pravidly, dvojí profily a jiná pokrytectví.
Chybující a hříšníci nejvíce křičí, když je někdo nachytá na švestkách, proto se asi někdo urazil, když jsem uvedl, že jen v inkriminované otázce odpovídaly hned 4, včetně 1 v dizkuzi (2×profily).
Stejně tak 2 ještě před pár měsíci odsuzovaly nešvary, že dnes převlékly kabáty, není přece problém můj, ale jejich, viz pár příkladů:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-pro-uzivatele-kteri-neustale-obtezuji-s-modrou-listou
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/souhlasite-s-tim-ze-je-v-poradku-aby-zde-urciti-uzivatele-neustale-napominali-druhe-a-nutili-je-pouzivat-modrou-listu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stve-vas-kdyz-se-nekdo-pta-na-jednu-otazku-porad-dokola-i-kdyz-tady-zazni-3-tejdne

Ve zdroji máte nedávnou odpověď na autorské právo, logicky zde brojí ten, jenž tam napsal poškozující nesmysl, osatatní dali 5× nominaci a 10 palců, takže pochybovači, tady máte hned 35 bodů u jediného příspěvku, nebo vám to nestačí jako argument?
Vyzval jsem, aby kritici uvedli, kdy oni sami naposled vložili užitečnou a kvalitní radu mimo věčného chatování – žádná odpověď.
A závěrečný citát asi také někdo nepřekousl:
„Když Pythagoras objevil svou poučku, obětoval sto volů. Od těch dob se všichni volové chvějí, když se objeví nová pravda.“ (Ludwig Börne)
P.S. ad briketka, ti, co chápou Poradnu od slova „radit“, mají skóre většina odpovědí versus minimum otázek oproti jiným, co zahlcují balastem příspěvků, jež nemají žádný přínos pro komunitu (dokonce už takové kraviny, jako nejdelší prd apod.). Soudní palcují podle užitečného a erudovaného obsahu a ne houfně podle nicku i za chybné odpovědi.
Zdejší bojkot mi 2× smázl poslední neutrální otázku nikoliv kvůli obsahu, ale jen kvůli nicku. (Takže ješitnost se zřejmě snaží umlčet své vlastní špatné svědomí).
Před cca 2 roky jsem byl vyzván, ať se přidám k hnutí za osvětu k udržení úrovně portálu, od té doby dost slušných lidí znechuceně odešlo (od standy, přes chudsta až mnohé letošní), protože na upozornění na přehmaty se jen podněcoval lynč a davové bulvární pudy se zneužitím anonymity. Tleská se hlupákům a mlčící většina komunity je klamána a ohlupována.
Schválně se zeptejte quentose, jak funguje vzor tohoto webu – anglické Answers a jak se mu dnešní stav na hony vzdálil.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-maji-autori-jeste-autorske-pravo

anonym

Mosoji, stát se to může docela lehce právě z důvodů, které jsi tu popsal. Dr.Axl má fundované a v převážné většině správné odpovědi a komentáře. Za to zcela samozřejmě sbírá body. Že se jeho poznámky někomu nelíbí a že se takoví nespokojenci potom staví proti jeho kritice neobjektivním způsobem na odpor, je také pravdou. Ti mu asi palec dávat nebudou.
Ono ostatně není zase natolik složité podívat se zpětně na jeho odpovědi a zjistit, od koho a za jaké své názory je bodován.
Spíš mne zaráží, žes uvedl, že je „Zde tolik nenáviděný..“ To je totiž oblast, na niž bychom se měli zaměřit. Měli bychom konečně začít přemýšlet o tom, jak vymýtit zdejší „hony na čarodějnice“ a nastolit slušné a korektní jednání. Rozhodně takové jednání nevyprovokoval Dr.Axl. Vždy přicházelo z řad uražených, nebo jinak dotčených osob, které si jeho kritiku braly osobně více, než je na internetu zdrávo. Proč se cítí být dotčený někdo, kdo jako odpověď napíše hloupost? Na nesmyslné odpovědi tu přece žádný tazatel nečeká.

annas

Překvapilo mě, že původní mosojova otázka zmizela. Žádala jsem včera adminy o její vrácení. Ale ráno jsem viděla, že ji mosoj vložil znova.

Několik postřehů.
Odkazy na opakování otázek – u starších odborných otázek jsou zpravdila lepší odpověd, proto odkaz vložím, nejsem sama. . Nemluvím o názorech. Jenže záleží také na tom, jakou kdo volí formu, a na tom, kdo otázku opakuje… U někoho totiž opakování nevadí …

Standa odešel hned po DniD.

„Tleská se hlupákům a mlčící většina komunity je klamána a ohlupována“.

Ano tleská se nejen tomu, že jistá uživatelka je posílána do klece, protože je nepříčetná, odpovídá na všechno jako robot, má odejít na jiný server, její odpovědi jsou chybné, inspektor by ji propustil ze zaměstnání, za to, co u ní vadí, u jiného nikoliv, její odppvědi jsou znevažovány …

Kritik umí česky, takže ví, co jsou tautonyma, jak se správně píše Jihočech, hipostezka, mystifikace, že existuje slovo hřivnatý od hřivny, že halt je hovorové slovo, že Moravskoslezský hrad jsou Hukvaldy, že Shakespeare není spisovatel, umí číst myšlenky atd. atd.
Zbytečná slova , kdo nechce nevidí …

Nechápu, když je výborný znalec historie a etymologie, jazyka, proč neodpovídá .sám?

Navíc dostal veřejné napomenutí od adminů za překrucování skutečnosti a mnozí mu tleskají …

Mfělo by platit,, že slušnost a lidskost jsou neprůbojné vlastnosti a potřebují, abychom je tvrdošíjně šířili a nesli životem.

Nevkládám odkazy, i když je jich stále dost, mnoho jich však admini v diskuzi smazali. …
Doplňuji:
Citace, kterou jsem opsala z odpovědi svého předchůdce, je smazaná. Nevím, zda admini sani uznali, že jde o urážku všech uživatelů, nebo xxx požádal o její smazání …

K čemu to vede? Bez dalšího komentáře … Kdo chce uvěří, kdo nechce, je zbytečné vysvětlovat …

tom004

  1. Otázka, která napadá člena této komunity, měla být už dávno adminem smazaná, nebo bys měl předložit adminům důkazy o jeho „vině“.
  2. Mně osobně jsou milejší fundované, „agresivní“, odpovědi jmenovaného. Každý z nás máme svůj způsob vyjadřování a ne každému dalšímu je třeba příjemný.
  3. Vzájemná snášenlivost a tolerance se za poslední měsíce změnila na nevraživost, vzájemné napadání.
  4. Úroveň otázek rapidně klesá.
  5. Jeden takový „upozorňovatel mravů“, je pro mne mnohem přijatelnější, než věční rejpalové.

Nemohu si vzpomenout kdo, ale někdo řekl: „Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jakoby shazovali“. Nějak se nemohu zbavit dojmu, že jich pár spadlo i na tyto stránky.
Shrnutí je. Každou dobrou, samozřejmě z mého pohledu, otázku a odpověď ohodnotím. Když se ve své odpovědi seknu, není pro mne problém se omluvit. Pokud budu přesvědčen o závadnosti otázky dám návrh na její smazání. Pokud se seknu, je na zřizovateli, aby si to se mnou vyřídil. Nikomu jinému se zpovídat nebudu.

led

Zistila som s prekvapením, ako sa tu prekrucujú fakty.
Nenápadne.
Ak je niektorý príspevok nevhodný a nedá sa odstrániť – diskusia- zmaže sa celá otázka… veď sa nič nedeje. ak treba otázka sa napíše znova a tie nevhodné príspevky… ak si nerobíte kópie, jednoducho máte smolu. Môj prípad v pôvodnej otázke
Neviem, kto odstránil pôvodnú mosojovú otázku, nebudem ani pátrať, ale toto je práve ukážka prekrúcania faktov. Nová otázka je už mierne pozmenená.
K téme:
Slová „nenáviděný Dr. Axl“ sa mi zdajú príliš zveličenie problému. Dr.Axl pokiaľ odpovedá k téme, v ktorej je odborníkom, odpovedá veľmi fundovane a možno mu dôverovať. Zlý je, ale vo väčšine jeho príspevkoch kritický až sarkasticko-urážlivý tón na hanobenie niektorého užívateľa, či jeho príspevkov, mimo vlastnej témy. To je možno dôvod k tomuto vášmu osloveniu „nenáviděný Dr. Axl“.
V pôvodnej otázke zaznel aj problém jeho bodovania:
Ano, body mu narastali aj spätným dobodovaním, pri tých pár priamych bodoch za posledné položené príspevky, by rýchlosť napredovania nepostupovala takým raketovým tempom.
Teda je jasné, že sa dobodúvajú aj staré, niekedy aj viacročné príspevky. Toto je fakt. Kto tak činí a „pomáha“ o tom sa tu nebudem na rozdiel od kričiacich zmieňovať.
Moje vyjadrenie k nim je len jedným slovom: Podvodníci.

led

Zistila som s prekvapením, ako sa tu prekrucujú fakty.
Nenápadne.
Ak je niektorý príspevok nevhodný a nedá sa odstrániť – diskusia- zmaže sa celá otázka… veď sa nič nedeje. ak treba otázka sa napíše znova a tie nevhodné príspevky… ak si nerobíte kópie, jednoducho máte smolu. Môj prípad v pôvodnej otázke
Neviem, kto odstránil pôvodnú mosojovú otázku, nebudem ani pátrať, ale toto je práve ukážka prekrúcania faktov. Nová otázka je už mierne pozmenená.
K téme:
Slová „nenáviděný Dr. Axl“ sa mi zdajú príliš zveličenie problému. Dr.Axl pokiaľ odpovedá k téme, v ktorej je odborníkom, odpovedá veľmi fundovane a možno mu dôverovať. Zlý je, ale vo väčšine jeho príspevkoch kritický až sarkasticko-urážlivý tón na hanobenie niektorého užívateľa, či jeho príspevkov, mimo vlastnej témy. To je možno dôvod k tomuto vášmu osloveniu „nenáviděný Dr. Axl“.
V pôvodnej otázke zaznel aj problém jeho bodovania:
Ano, body mu narastali aj spätným dobodovaním, pri tých pár priamych bodoch za posledné položené príspevky, by rýchlosť napredovania nepostupovala takým raketovým tempom.
Teda je jasné, že sa dobodúvajú aj staré, niekedy aj viacročné príspevky. Toto je fakt. Kto tak činí a „pomáha“ o tom sa tu nebudem na rozdiel od kričiacich zmieňovať.
Moje vyjadrenie k nim je len jedným slovom: Podvodníci.

Zbytočne tu hráme „Dodržiavaj kódex“, ak sa nehrá poctivo… Niekto odokryje karty a hrá otvorenú hru, druhý zase karty skrýva v spotenej dlani, necháva za seba prihadzovať spoluhráčov, pričom odpútava pozornosť planými aj keď navonok presvedčivými rečami, aby na záver položil tromfa, uzavrel hru a zhrabol bank. Kto je ktorý hráč už nechám na vás.

briketka10

Ó Ó Ó čím jsem si zasloužila paleček ??

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pije-se-u-vas-v-rodine-vubec-obycejna-voda-pokud-ano-kolik-tak-na-osobu

myslím si, že tato otázka není chatovacího typu !!
navíc ji položil Pája je to jako bys zde napadl i jeho !!
je v kategorii zdraví a odpověděla jsem na ni přiměřeně !!

briketka10

pro Dr.Axl ( P.S. ad briketka, ti, co chápou Poradnu od slova „radit“, mají skóre většina odpovědí versus minimum otázek oproti jiným, co zahlcují balastem příspěvků, jež nemají žádný přínos pro komunitu (dokonce už
takové kraviny, jako nejdelší prd apod.). Soudní palcují podle užitečného
a erudovaného obsahu a ne houfně podle nicku i za chybné odpovědi.)

já se již několikrát vyládřila, že se sem codím bavit a jestli máš něco
proti tomu, tak mi to zakaž, ale nevím jak to uděláš, někdy, když znám
užitečnou odpověď tak poradím a odpovím, ty mě pořád neurážej..
nic jsem ti neudělala tečka.

neber si mě furt do pusy !!
každýmu smrděj prdy stejně !!

bolak

Já souhlasím s větou, která už tu padla, že si na Dr.Axla nemůžeme stěžovat. (protože kdykoliv si někdo stěžuje, otázka zčistajasna zmizí) :))

Pokud někdo poukazuje na to, že se chováme nefér, když nehodnotíme jeho odpovědi, ve kterých někoho napadá, tak se podívejte na jeho černou listinu.

annas
sůwa
terry
bolak
Drap
david22
briketka10
vagra
huxa
barbakan
Micha Kole
Dědvšvěd
vlk z lesa

a tak dále a tak dále… a to je jen co sem si tak všimnul ono to totiž nejde přehlídnout, a nezáleží na tom kdo jak kvalitní kdo dá odpověď, nikdo z uvedených lidí od něj nikdy palec nedostane, protože někdy v minulosti nějakým způsobem vyjádřili nesouhlas s jeho názorem. Dokonce se někdy stává že navštíví otázku kde několik z těchto lidí odpovídalo a rovnou oboduje všechny ostatní… no prosim, a tohodle vy se zastáváte :)

anonym

ja jsem take na cerne listine .. ! me take neboduje .. ! :)
a odpovidam vzdy K TEMATU ! :) -iv-

led

  • iv- Asi to bude „šedá listina“ kde ste ako bývalá „nevesta“ zapísaná.

Predsa len je o vás známe, že ako skúsená pracovníčka sociálnehygie­nického priemyslu viete odstraňovať rôznu aj zaschnutú špinu. Kto by sa už na takú odborníčku odvážil :)

annas

🙂

briketka10

a odpovědi se nedočkám zajímavé
pro očko : ( Ono ostatně není zase natolik složité podívat se zpětně na jeho odpovědi a zjistit, od koho a za jaké své názory je bodován.)
řekni, jak se můžeme podívat zpětně na jeho odpovědi a něco zjistit ??
já si myslím, že toto můžou jen ti co jsou s Dr.Axlem v kontaktu, nebo
jsou jeho následovníci, jelikož má privátní profil a to zde ví každý co
nám radíš je úplná blbost..poraď nám prosím jinak a praktičtěji děkuji..

led

Súhlasím s vami briketka " jak se můžeme podívat zpětně na jeho odpovědi a něco zjistit ??
já si myslím, že toto můžou jen ti co jsou s Dr.Axlem v kontaktu, nebo
jsou jeho následovníci, jelikož má privátní profil "
beriem to tak, že tí, čo chcú mať privátny profil, chcú niečo zakryť. Výnimka, annas, len potvrdzuje toto pravidlo. U nej je to pud sebaochrany pred nekalými živlami a ich nevhodnými vnútropoštami – spamami.

briketka10

pro Dr.Axl
tato věta mě zaráží ??
(Pravidelně odmítám chybné a poškozující odpovědi, pohrdání pravidly, dvojí profily a jiná pokrytectví.)
to mě mrzí, že těm dvojím profilům uděluješ palce ??
vysvětlíš nám to zde, protože to je též pohrdání !!
tím jsem si naprosto jistá, že dvojí profily by neměly
profitovat na palcích a ty o nich víš !!

Sůwa

Cituji: " Ono ostatně není tak složité podívat se zpětně na jeho odpovědi…" To jako kam se podívat, když má uzavřený profil ? Asi ví proč…

anonym

A ty taky víš, proč máš sama uzavřený profil?

anonym

souhlasim s ocko .. pise :
Dr.Axl má fundované a v převážné většině správné odpovědi a komentáře. Za to zcela samozřejmě sbírá body.
.. zapomnela jen dodat, ze on je sbira prevazne jenom od ni .. :) ona dobodovava skoro denne Dr. vsemi palci co ma .. cte si jeho odpovedi jako bibli … jak pisu : vzhlizi k nemu jako k Panu Bohu ( i kdyz ja na nej neverim ) .. :(
P.S. a male tajemstvi .. ja tak vzhlizim k an .. :) jen na rozdil od jnych to priznavam .. a ted nabijte kulovnici … :) -iv-

led

  • iv- dobre, že stojíte na mieste a nehýbete sa, tak vás tí zlí strelci aspoň netrafia :)

Drap

A připravují se zřejmě i její náhradnice.

briketka10

  • iv- zas jsi mě dostala

http://img.ehow­cdn.com/article-new/ehow/images/a05/m9/b­g/set-online-bible-discussion-group-800x800.jpg

Drap

Musím s tebou souhlasit. Samozřejmě že i s ockem v těchto věcech. Napsala to pěkně, jen zapoměla dodat, že ona sama preferuje vyvolené tím samým způsobem a i sama takto body velmi rychle nasbírala. Tím se také stala skokanem roku. A už se připravuje skokan další.Mosoj se ptá. Jak se to může stát? Zcela snadno. Uživatel sem nemusí moc chodit stačí mu třeba 2 odpovědi a získá 50 bodů. A když je to každý den , tak to pěkně roste. Je to vše ale podle kodexu.

anonym

jeste doplnim, ze ja od Dr. povazuji spravne odpovedi jen ty, kde nebuzeruje, vecne nekoho nenapomina .., nehazi 2 roky stare odkazy .. a tech je posledni pul roku cim dal min ..
spise jsem chtela napsat , ze souhlasim s ocko s tou druhou casti jeji vety … o tom sbirani bodu …a ted do me .. :)

  • iv-

briketka10

bolaku nemáš jiný odkaz Explorer
mi nefunguje díky moc ..

bolak

no to mi neříkej že jiný prohlížeče neuměj zpracovávat odkazy :) myslíš asi jinej formát souboru, ne? tak si stáhni operu :) mě to zas jde uložit jenom v tomhle mht.. (jinak je to ta včerejší mosojova otázka, co mu ji „někdo“ smáznul)

briketka10

mám jen Google, KMPlayer nic jinýho mi to
neprohlídne fákt nelžu a navíc se mi při kliku
na ten odkaz všechno sekne !!
tu mosojovu otázku já zas nečetla bůů..

briketka10

zapomněla jsem dodat to
něco svědčí o charakteru