Souhlasíte s tím, že je v pořádku, aby zde určití uživatelé neustále napomínali druhé a nutili je používat modrou lištu?

Nejlepší odpověď
terry

Ano, souhlasím.

Stále se opakující otázky mí mi už opravdu „lezou krkem“.
Přece není takový problém, zadat jedno nebo dvě slova do vyhledávací lišty. Stejně je napsat musí.

Další odpovědi
annas

Ano, souhlasím.

Souhlasím s vkládáním odkazů na opakující se dotazy, nikoliv však s formulací vaší otázky.

K čemu slouží lišta? Proč ji admini zavedli? Jen tak?

Už jsem odpovídala u vaší předchozí otázky, že často u starších otázek jsou vyčerpávající odpovědi. Navíc má každý možnost si vybrat a porovnat je. Mnohdy se objeví stejné odpovědi. Stejně tak u názorů lze porovnávat.

Nechápu, proč jste svou otázku, i když jinou formou, vložil znova.

anonym

Ano, souhlasím.

Vážení mladí přátelé, když nechcete vyhledávat v modré liště a píšete, že Vás upozorňováním na její existenci obtěžujeme, přečtěte si laskavě, co jste si měli prostudovat při registraci.
Jsou zde podmínky a kodex uživatele. Konkrétně v kodexu je uveden bod O PODVÁDĚNÍ, kde je doslova uvedeno, že vkládání opakovaného obsahu NENÍ POVOLENO.
Předpokládám, že když umíte diskutovat o tom, že budete někomu vnucovat svá vlastní pravidla, že si umíte přečíst i text, který jste povinni respektovat.
O čem tedy chcete diskutovat?
Čtěte, přemýšlejte a teprve potom vynášejte své soudy.

Syd

Ano, souhlasím.

Proč nutit odpovídatele, aby se mořili pořád dokola s týmiž otázkami, když ty přitom už několikrát byly kompletně a erudovaně zodpovězeny.

Kohut57

Ano, souhlasím.

Jsem tu nový a také jsem dal otázky již položené. Chápu , že opakování je zbytečné a proto se také dívám zpět přes modrou lištu. Je to pro dobro věci.

ReHu

Ano, souhlasím.

Stále dokola odpovídat na stejné otázky baví snad jen nováčky.
A nevidím důvod, proč odpovídat stále stejně pořád dokola.

kropitko

Ano, souhlasím.

Nikdo nikoho nenapomíná a ani nikdo nikoho nenutí, jen prostě upozorňuje, že tu modrá lišta a je a skrývá spousty zajímavých odpovědí.

iceT

Ano, souhlasím.

Nikdo nikoho k ničemu nenutí,to za 1. -a o tomhle je to přísloví-chytrému napověz,hloupého trkni-nebo jak to je.
Za 2.
Pokud se někomu nelíbí zdejší pravidla nebo je chce obcházet a tím pádem bazírovat na"pardonzatos­lovo"píp,tak je s prominutím omezenec.
Spoustě lidem stačí jedno upozornění na chybu,na pravidla,chcete-li,ale ono né,ono furt bude některým jedincům vadit,že je někdo na něco upozorňuje.Jsou-li to noví účastníci zdejšího provozu-ano,upozorním na chybičku,nebudu kolem toho tancovat,jak kolem horké kaše,a když budou chtít,přizbůsobí se.Když ne,tak to je pak jejich problém a nikdo je nenutí tyhle stránky navštěvovat.
ALE a to mi promiň-pokud se ta chyba opakuje kolem dookola,jak u blbečků na dvorečku,tak tady je pak něco špatně.Když vezmu například jednoho nejmenovaného uživatele-přestože je registrován jen pár měsíců,už dosáhl jisté mety a nečiní mu problém držet se zavedeného řádu.
Pokud má někdo problém s dodržováním daných stanov,tak to i v životě musí mít dost složité,a potom toho člověka dost lituju,protože má-li problém s pravidly zde,kde ho nikdo nezná,jaké to asi musí být s ním být\žít v reálném světě,pokud nechce a nehodlá akceptovat dané věci?
Nebo je pak ještě varianta,že je v reálu taková ta "tichá voda"co si tady chce hrát na machra a proto mu vyhovuje anonymně,i když registrovaný kalit vodu a provokovat.

A teď si dovolím ještě poznamenat,a doufám,že nešlápnu vedle,když řeknu,že si myslím,že spousta těch,co tady na chyby,přešlapy a již položené otázky upozorňují,jsou mnohem dál co se týká věkové hranice,než bych vůbec doufala,že ve virtuálním světě lze někoho takového potkat.
To jen mladí a nezralí si myslí,že kolem jejich zadku se točí svět a všechno bude po jejich......

GM

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

Pokud někdo nechce odpovídat pořád dokola, ať neodpovídá – nikdo nikoho nenutí odpovídat na každou blbinu. Otázku je možno ignorovat a ne se hned čertit, napomínat a poučovat.

akvidzerp

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

pravda pravda,tahle stránka se jmenuje odpovedi.cz a ne modralista.cz…

pizlicka

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

je o pokore a trpelivosti s druhymi.nedovedu si predstavit,kdyz nekdo bude chodit do pate tridy a ucitelka zakum rekne-UZ TUTO LATKU JSEM VYSVETLOVALA NEJMIN 1000KRÁT,(OSTATNIM ZAKUM)A ODKAZE JE NA UCEBNICE AT SI TO TAM LASKAVE PRECTOU.

led

Ano, souhlasím.

Treba si uvedomiť, že každý človek žije v spoločnosti, je už od malička učený dodržiavať určité pravidlá. Aj tí rebeli, ktorí tvrdia, že nedodržiavajú pravidlá, určité pravidlá dodržiavajú. Minimálne pravidlá rebélie.
Ak sa dobrovolne včleníte do určitej spoločnosti ľudí, je prirodzené, že budete dodržiavať ich pravidlá. Tým, že ich nedodržiavate, vlastne potvrdzujete, že do danej spoločnosti (komunite) nepatríte.
Alebo ste svojim založením Agent-provokatér?
Teraz sa skúste zamyslieť nad svojim vyjadrením a názormi tejto komunity

anonym

Ano, souhlasím.

Mým klikem na ANO doufám,že rozřeším spor a bude to 50:50

anonym

Ano, souhlasím.

  1. Proč se po třetí ptáš dokola, pravidla jsou jasná a dogmatickou anketou nic nezměníš, jen se sám opakuješ a shazuješ.
  2. Trochu logiky – všichni, co se tváří, že nesouhlasí se dopouštějí protimluvu (neřku-li lži), protože právě registrací se průkazně zavázali dané zásady webu dodržovat.

Tímto se nepřímo přiznáváš, že podporuješ podvádění, takže k tomu není co dodat.
Ti, jimž to skutečně vadilo, už odešli na liberální chaty.
ocko ti to napsala už podruhé zcela srozumitelně, i ty méně chápavé by to mělo dávno trknout.

  1. Pro objektivitu se v anketách vždy uvádí neutrální varianta – „Jiná odpověď, jaká?“. Skutečnost, žes ji záměrně vynechal dostatečně vypovídá o křečovité podjatosti a pokusu manipulace.

Z pohledu kodexu se jedná o závadnou otázku naplňující skutkovou podstatu popouzení komunity.

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/otazka-pro-uzivatele-kteri-neustale-obtezuji-s-modrou-listou
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zdejsi-uzivatel-dr-axl-odpovida-pouze-poucovanim-ze-si-odpoved-ma-tazatel-najit-sam-v-archivu-misto-aby-se-ptal

kenyrts

Ano, souhlasím.

ano,souhlasím…

Petra09

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

Presne moje slova.

IK

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

Napsání odpovědi nebo zkopírování odkazu je mnohdy mnohem méně práce než se rozčílit a popsat jak mě to opakovaně rozčiluje. Nemyslím, že by se tím něco změnilo, ale možná si člověk trochu uleví. Mně to tak nefunguje, spíš si ničím organismus. Není problém to přežít a poučit se, ale prodírat se takovými zbytečnými odpověďmi mi víc vadí než opakované otázky, ty přece nemusím ani otevřít.

anonym

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

Když se zeptám na ňákou otázku, tak na mě "řvou,, abych použila modrou lištu nebo že už tahle otázka byla…

dudu

Ano, souhlasím.

anonym

Ano, souhlasím.

aramah

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

vagra

Ano, souhlasím.

Heřman

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

Nikkol

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

Raduska1

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

Zungu

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

barnajka

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

WeeBear

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

MacChill

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

tatanka

Ne nesouhlasím, nikdo by tu neměl nikoho neustále napomínat a poučovat, pro udržování pořádku jsou zde admini.

Jose1f

Myslím si, že není v naší kompetenci někoho napomínat. Od toho je tu admin. Naší povinností je odpovídat. Tuto povinnost na sebe bereme dobrovolně sami. Položí-li zde tedy někdo otázku, na kterou již bylo odpovězeno, potom naše odpověď může být „Podívej se na modrou lištu, na to, co chceš vědět, se už před tebou někdo ptal.“
Ale co když se tazatel na modrou lištu díval, ale odpověď ho neuspokojila? To už se nesmí zeptat znova? Proto opakuji: Naším posláním je odpovídat a ne umravňovat.

annas

Naší povinnosti je respektovat pravidla, která jsou jasně stanovená Kodexem. Proto také admini zřídili vyhledávací lištu. Kvůli čemu asi je? Na koukání určitě ne. Nejde o žádné umravňování.
Navíc se můžete přesvědčit, že starší odpovědi jsou většinou kvalitnější, mohu porovnávat.
Kdo chce pochopí, kdo nechce nepochopí. Nemám k vašem nesprávnému názoru co dodat.

annas

Naší povinnosti je respektovat pravidla, která jsou jasně stanovená Kodexem. Proto také admini zřídili vyhledávací lištu. Kvůli čemu asi je? Na koukání určitě ne. Nejde o žádné umravňování.
Navíc se můžete přesvědčit, že starší odpovědi jsou většinou kvalitnější, mohu porovnávat.
Kdo chce pochopí, kdo nechce nepochopí. Nemám k vašem nesprávnému názoru co dodat.

Jose1f

Ano, naší povinností je dodržovat pravidla stanovená kodexem. Zároveň ale platí, že upřílišněné lpění na liteře kodexu, nekritická úcta k ní a slepé dodržování psaných pravidel je dogmatizmus. Dogmatizmus je škodlivý ve všech oblastech života. Dogmatikům totiž uniká smysl zákona. Jednou nekompromisně hlídají, aby někdo náhodou znova nepoložil otázku, kterou před ním položil již někdo jiný, podruhé se pohoršuje, když se žák zeptá na řešení domácí úlohy apod. Přitom mu nevadí, že sám odpovídá někdy úplné bludy nebo ochotně dává sexuální rady dítěti školou povinnému. Podle mého názoru, všeho moc škodí. Proto znova opakuji, že kodex nám říká, že tazatelům máme pomáhat, odpovídat jim, a ne je odhánět tím, je budeme napomínat.

annas

Odpovězte mně, proč tedy adnimi zřídili lištu? Stále jste nereagoval.

Admini žádali uživatele o spolupráci, spoléhali na jejich čestnost a smysl pro pořádek. Jenže …
Proč se objevily žádosti z různých soutěžních výborů, škol, abychom úkoly za žáky nevypracovávali? Nebo pokládáte za správné řešit žákům domáci úkoly? Přece tím jim ubližujeme. Pak se divíme, že naši studenti se umísťuji na posledních místech ve světě, pokud jde o znalosti. Je pro ně jednodušší vložit otázku a požádat, aby někdo za mě vypracoval DÚ než se snažit postup pochopit? Proč někomu poskytovat medvědí služby? Pokud někdo za vás dělal DÚ, nemá smysl o tom psát. Poradit ano, ale nikoliv vypracovat.
DO rubriky sex nechodím, ani neodpovídám, takže nevím, co máte na mysli.
Občas se stane, že je otázka jinak formulovaná, takže ji tazatel nenajde. Osobně vložím odkaz a napíši, že další odpovědi či informace je možné najít v odkazu. Nebo tazatel považuje svou otázku za geniální a nechce pochopit, že před ním bylo taazatelů víc, kteří měli stejný nápad? Osobně mně těší, když mohu porovnávat.
Nechtěla jsem reagovat, ale jsem na Odpovědích téměř od začátku, proto si uvědomuji, že neplní svůj původní charakter. Snaha mnoha uživatelů udržet jejich úroveň se míjí účinkem, bohužel…

Za dogmatismus mohu považovat i to, že lpíte na svém nesprávném názoru …

Jose1f

Nejsem nepřítel modré lišty. Naopak, rád ji používám. Je to dobrá věc, která šetří čas. Kdo ji nepoužívá, škodí sám sobě. Ale není to důvod, abych se na něho zlobil. Nepatřím tedy ani do jedné z dvou vyhraněných skupin pro a proti. Když vím, odpovím. Když nevím, zeptám se. V tom je krása Odpovědí.

anonym

Děkuji za rozumný názor.

anonym

O půl noci se přijdu podívat na výsledek ankety. Když bude převládat „ano souhlasim“, tak se v tichosti odplazím a slibuji, že zde už nikdy ani neceknu. Odejdu poražen Modrolištářem, panem doktorem Axlem a jeho spolubojovníky 🙂

anonym

Pino, Ty jsi břídil a porazil jsi sám sebe vlastní tupostí a neochotou vnímat, co se Ti tady snažili všichni říct.
Kodex je pro Odpovědi.cz zákon a Ty ho odmítáš dodržovat, ačkoliv ses sem zaregistroval. To je zásadní porušení pravidel. Udělej si z té šaškárny jakýkoliv závěr, závěr o Tobě si už všichni udělali dávno. Stačilo to.

anonym

Udelejte si kaficko, sednete si do kresla, pustte si nejakou prijemnou hudbu a uvolnete se. Takhle urcite brzy dostanete infarkt. Ja uz mam z vas pocit, jako by jste me chtela zavrit do basy za ten muj nazor, prominte, za „nedodrzovani zakonu“… Vsadim se, ze kdyby jste mohla, tak by jste me opravdu do toho kriminalu poslala 🙂

anonym

Pino, člověče, pleteš se. Mne naopak mrzí ten Tvůj nebetyčný projev hlouposti. Ani mladý člověk by ze sebe neměl dělat zbytečně hlupáka. Až vychladneš Ty, dojde Ti, kdo z nás v odpovědích na Tvůj stupidní dotaz měl v čem pravdu. Pokud máš alespoň trochu sebeúcty a nejsi totální trouba, bude Ti ze sebe samého špatně. A to je to, čemu jsem se celou dobu snažila Tě ušetřit. Jenže Ty jsi jako beran. Ničemu nerozumíš, nic nechápeš, ale děláš kravál. Takhle se opravdu chovají jen malé paličaté děti. A do téhle úrovně ses u většiny lidí, kteří zdejší pravidla respektují, dostal.
Uvědom si,že jsme Ti dali hodně prostoru, aby ses vzpamatoval. Od prvopočátku je tato Tvoje otázka na regulerní smazání adminy. Přesto jsme se snažili, abys pochopil svůj omyl, přečetl si konečně pravidla i kodex a přestal se ohánět svým samozvaným právem na Svatou válku. Jsi prostě úplně vedle. Pravidla zde nemáš právo měnit a kdyby sis je přečetl, pochopil bys i to, že právo upozorňovat na chyby zde registrovaní opravdu mají.
Jsem jedna z mála zastánců korektního jednání mezi stranami, bez ohledu na to, že Ty jsi vedle mne kluk. Jsem toho názoru, že k sobě máme přistupovat se vzájemnou úctou.
Jsi hodný, že se obáváš o mé zdraví. Obava však není na místě. Pino, jsou důležitější věci, které ve svém životě zvládat musím a zvládám. Ty pro můj život důležitý nejsi, promiň, ale tak to je. Tobě jsem se naopak po celou dobu snažila pomoct. Vadí mi, že jsi nepochopil vůbec nic a je mi z toho smutno.

Ad dr. Axl: děkuji za Váš postoj, jen se obávám, že naše snaha je marná. Tady se opravdu nedá asi nic dělat a bude třeba nechat jednat administrátora.

anonym

ad Pino, my jsme v klidu a jen věcnými argumenty vyvracíme spíše tvoje dětinské vztekání.
Prostě jsme ze staré školy, kdy ještě poctivost a slušnost nebyly prázdnými pojmy.
A ještě mala technická poznámka – zdrženlivá narážka annas, odhaluje další hrubé porušení kodexu, kdy se jako typický podrazák neštítíš zneužívat vícenásobných profilů.
Už jen za to bys měl jinde dávno nekompromisní BAN!
Všichni tví předchůdci skončili stejně a byl jim zablokován účet, jenom okolo toho nedělali takový tyjátr.

anonym

Kdybych nevěděl že jsi na tom psychicky … tak jak jsi, tak bych ti řekl, že už to trošičku přeháníš s těmi výrazy. Já totiž obyčejně nemam rád, když o mě někdo lže a řekne že jsem podrazák. Ale od tebe je to úplně fuk.. Můžeš si tu vymýšlet co chceš. Hlavně si dej pozor, aby jsi vztekem nepraskl. Chápu, že taková nějaká anketa někde na internetu s člověkem už pořádně zamává…

led

Zjednodušene,
podrazák je každý užívateľ ktorý tu používa viac než jednu registráciu, má tu viacej účtov.
Na čo treba viac registrovaných účtov? podvodne sa tváriť ako viac užívateľov a to je podvod a podraz. Poctivý človek hovorí za seba, nenecháva hovoriť za seba svojich Alter egov. (pre neznalých Alter ego = druhé ja)

anonym

Moc děkuji za vysvětlení, to jsem opravdu nevěděl… A teď, když už vím co znamená podrazák, mohl bys mi říct, proč mi to vlastně píšeš? Máš pocit že jsem podrazák a že tu nemluvím za sebe? Pokud ano, chci důkaz, pokud ne, tak mě prosim neurážej. Já jsem o tobě taky nikdy neřekl křivého slova. Děkuji.

led

AD Pino76, teraz adresujem priamo vám.
Zjavne sa nerozumieme. Diskusia je verejná, týka sa všetkých zúčastnených. Vysvetlila som pojem „podrazák“ v diskusii, ktorá sa týka všetkých, nielen jedného človeka. Neurážam nikoho, toto bola definícia, ktorá sa týka viacerých užívateľov. Ak by som napísala AD Pino76, tak by som to adresovala priamo vám.
Ak si to beriete za svoje, tak som zjavne aj bez mierenia trafila.
Týmto vysvetlením, končím tému podrazáka.

anonym

Ubohý člověk. To je člověk, která uráží lidi které vůbec nezná, ale tak, že to sice napíše hned pod jejich komentář, ale nenapíše jejich jméno a když je požádána o vysvětlení, tak řekne, že to myslela jen tak „všeobecně“, ale že když už se tedy ozvali, tak to na ně platí.
Tím bych uzavřel téma „ubohého člověka“.

anonym

ad iceT, vyslovilas to nahlas i za mne.
Já se snažil o korektní věcnost, protože se pino vždy naštvaně naježil o obracel to v nějaké osobní zaujetí.
Níže v diskuzi jsem už poznamenal, že normální uživatel prostě odejde, nezralý a vztekající se jedinec při tom musí okolo sebe kopat a otravovat seriózní a slušnou komunitu, (můj přítel advokát v podobných případech pronáší osvědčený bonmot, „Chudák, asi měl opravdu těžké dětství, měli bychom ho spíše politovat“).

anonym

Koukam je to stále vyrovnaný.. 🙂

anonym

Pino, koukej jak můžeš. Je to celé zbytečný humbuk. Opakuji znovu: pokud má majitel napsáno v Kodexu, že „opakované vkládání otázek není povoleno“, tak co s tím chcete udělat?
Proboha už se vzpamatujte. Testujete zde vlastní slepotu. Nic jiného.

anonym

Ano vážení přátelé, utkání je velice napínavé, červení se v tuto chvíli dostávají do vedení a modří se snaží skóre dorovnat…

anonym

Pino, tímhle jste dokázal jediné – o nic zásadního Vám nejde, jenom tropíte šaškárnu. A ještě si myslíte, jak nejste úžasný. No, úžasný jste, ale na Vašem zvážení nechám, co.
Nepochopit do této doby, že jednáte jako naprostý ingnorant zde zavedených pravidel, to je skutečně příliš. Jste si vědom toho, že tahle Vaše akce je od samého počátku zralá na nahlášení adminovi a Vaše vyloučení?
Vyhrožujete, že když…, tak odejdete. Abyste to stihl a nebyl „odejit“ někým jiným.
Neberu tuto Vaši aktivitu za přínosnou v žádném směru. Je to hloupé, zbytečně dlouhé a dětinské. Teď ještě vezměte kyblíček s pískem a práskněte nám ho před monitor.
Položil jste si od včerejška, odkdy se tu jenom hloupě vztekáte, otázku, jak Vás ostatní asi vnímají?
Za sebe přiznávám – dost velká mizerie. Nemám ráda tupce. Jen já sama jsem Vás upozornila 3 krát, kam se máte podívat, co si přečíst. Upozornila jsem i Vaše rádoby „přívržence“, ať si nastudujete, co jste evidentně při registraci přešli bez zájmu. Naučte se konečně používat mozek. Hlavu nemáte na líčení obličeje a gelování vlasů! Ikdyž jste mladí, číst snad umíte. Nechápete-li něco, tak se konečně ptejte. Jako mladé generaci Vám chybí úcta k lidem, co něco vědí, slušnost a skromnost.
Mé doporučení pochází z úst mé dávno mrtvé babičky: co nemáš rád, nečiň druhým. Chcete-li, aby se tu k Vám ostatní chovali slušně, tak se přestaňte vztekat, jednejte konečně s použitím mozku (t.j. šedá kůra mozková) a začněte respektovat jen ta pravidla, která jste se registrací respektovat zavázali.
Mimochodem v těch ptravidlech je něco i o slušnosti. Víte vůbec, co tento pojem znamená?

anonym

promiňte, zelení, nikoliv modří…

hanulka11

Neděláš si z nás tady legraci , vždyť ti bylo odpovězeno :D:D:D
mě je to jedno kdo si dá do lišty nebo nedá , ale mělo by to tak být.Jenže uživatelé se mění takže odpovědi tím pádem taky

anonym

Nedělám si legraci. Díky této anketě zjistíme jaké je zde veřejné mínění na tenhle problém.. 😉
Chci aby uživatelé vyjádřili svůj názor jasně a byl vidět poměr.

iceT

S touhle anketou jsi měl přijít o pár hodin dřív nebo spíš až v pondělí.Pracující lid na víkend jezdí odpočívat a spousta uživatelů,kteří by se k tvé „anketě“ vyjádřili,tu v tuhle hodinu také nejsou.

annas

Pino76, proč jste nepožádal o vyjádření uživatele s nickem JosefEuropa?

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/kde-puvodne-rostl-cajovnik

anonym

Proč bych měl? 🙂 Já znam jeho názory, je to můj přítel.

iceT

Takže vrána k „vrána k vráně…“ nebo raději „vrána vráně…“ ?

tom004

Tak až budeš zase někdy něco potřebovat,najdi pro svou žádost vhodnější formulaci.Slovo „chci“,mezi ně určitě nepatří.

anonym

Rád bych. Pokud je to pro tebe lépe akceptovatelné.

tom004

Je. Děkuji.

hanulka11

A jak s tím pak naložíš s výsledkem …

anonym

Já..?

anonym

Pino, evidentně Ty. Ty máš problém respektovat kodex a chceš tu něco přeorganizovávat. Taky mne zajímá, jak s jinými názory naložíš. Navíc, když si přečteš, cos měl mít přečteno už dávno, tak přijdeš na to, že se bavíš úplně „mimo mísu“.

anonym

Já s tím naložím jednoduše. Pokud většina bude souhlasit, tak se odhlásím a už o mě nikdy neuslyšíte. Nechci nic přeorganizovávat. Prostě půjdu tam, kde je to uživatelsky příjemnější.

anonym

Pino, a zase jsi vedle. Nikdo Ti nic takového ani nenaznačil, tak přestaň. Znovu Tě upozorňuji, že si máš pročíst všechny texty, co jsou uvedeny dole na stránce Odpovědí.cz. Jsou to ZÁVAZNÁ pravidla pro všechny, kdo se tu chtějí registrovat a kdo se tu registrovali. Svou registrací vyjadřuješ svou ochotu tato pravidla respektovat. Nepřečetl sis to, jinak bys nemohl pořád dokola omílat ty svoje zmatené „argumenty“.
Proto jsem Ti konkrétně napsala, o co se tady ti nepříjemní upozorňovači na modrou lištu opírají.
Nikdo Tě vyhánět nemíní, ale respektuj pravidla, která jsou tu pevně dána. Nevymysleli si je registrovaní, ale majitelé Odpovědí.cz.

hanulka11

No ale tím nikomu neuškodíš , tady je registace dobrovolná a kdo sem chce chodit měl by znát co je v pravidlech . Na silnici taky použiješ pravidla a neřítíš se do maléru . A neříkej, že to je něco jiného.

anonym

A proč bych měl chtít někomu škodit? Tak ještě jednou, více srozumitelně. Ptala ses, jak naložím s výsledkem ankety. Moje odpověď je – naložím s tím tak, že pokud bude výsledek takový, že většina uživatelů souhlasí s tou věčnou buzerací, tak prostě a jednoduše odejdu. Přeci si nemyslíš že to myslím jako nějaký truc nebo že bych tím někomu „ublížil“…? 🙂 Já jen nebudu někde, kde se mi nelíbí, to je přeci logické.

anonym

Pino, znovu Tě vyzývám, abys začal číst, potom myslel a teprve potom reagoval. Pravidla si určil majitel serveru. Tečka!!!
V nich je uvedeno, že opakovaná otázka NENÍ PŘÍPUSTNÁ!!!!
Co chceš s kým řešit?????
Začni v klidu uvažovat a odpověz mi: Když Ti zákon určuje, že nesmíš krást, je chybou , poukáže-li někdo, když Tě při krádeži nachytá, že kradeš?
Tady se zbytečně jenom snažíte okrádat ostatní o čas. Souhlasím s Tebou, že je nutné tu siutuaci definitivně vyřešit. Pro mne není co řešit.
Kdo nechce respektovat pravidla majitele serveru a nesouhlasí s nimi, bude si muset pořídit vlastní server a zde si bude moci určovat sám vlastní pravidla. Je na Tobě i na ostatních, zda chcete zůstat, nebo ne.

anonym

ad ocko, všichni ostatní to chápou, ale kdo nechce slyšet, je jako hluchý.
Ti normální nespokojenci v tichosti odešli, protože jim bylo trapné, že se s danými zásadami nedovedou srovnat.
Pino dělá humbuk s exhibicionismem a parádou, protože mu zřejmě ta triviální soudnost a stud chybí. Snaží se vyburcovat potenciální příznivce a se skřípotem zubů se nedokáže smířit s tím, že se mu to nedaří.
Stačí se podívat, které odpovědi jsou v popředí označeny i tzv. „mlčící většinou“ jako užitečné, čímž zároveň deklarují svůj souhlas a podporu.

anonym

Ad Dr. Axl: No, neovládla jsem se a napsala to před půlhodinou už hodně srozumitelně. Teatrálnost Pinova projevu určitě neunikla nikomu. Nedostatky v jeho chápání tím spíše. Jen doufám, že Ti, co se tu původně postavili na jeho stranu, pochopili, že jsou v hlubokém omylu, když si myslí, že je tu někdo sekýruje pro nic a za nic. Díky za Váš názor (i za ten smazaný) a za Vaši podporu.

hanulka11

Tak mu to snad došlo a odešel, ..........díky