DDarent

Štve vás když se někdo ptá na jednu otázku pořád dokola i když tady zazní 3× tejdně???

Nejlepší odpověď
annas

Rozhodně ANO

Netvrdím přímo, ře štve, ale vadí., když někdo opakuje otázku, nikoliv ptá se. Opakuji se, po prázdninách se má objevit nový program, který po zadání otázky odkáže na to, že již byla vložená.

Už se několikrát o tomto problému diskutovalo. Jsem nenapravitelná, dost často proto vkládám odkazy, hodně otázek si totiž pamatuji – sloní paměť, i když někdy se otázka hledá hůř.

Vím, že někoho zajímají názory současných uživatelů, ale mně záleží spíš na přístupu ke skutečnosti. Většinu uživatelů stejně neznám, takže beru názor jako názor… pokud má otázka trvalejší platnost. O odborných dotazech nemluvím.

Další odpovědi
anonym

Rozhodně NE

Rozhodne ne a bude to prvni vazny duvod k premysleni o rozvodu s Dr. Axlem. A NASE SVEDKYNE kERBERUS JDE JESTE KE VSEMU V JEHO SLEPEJICH ::: NEBO ON V JEJICH::: ?? 🙂 -iv-

www

štve mně to ale jinak nic

Často se stává, že laik tazatel se dozví pro něj nepochopitelnou odpověď a proto pokládá další a další stejné, nebo téměř stejné otázky..
Jsou tu věci, které mne štvou mnohem více 😁

anonym

Rozhodně ANO

Za celou historii se řešilo nesčetněkrát, kodex, který by všichni měli respektovat, to výslovně uvádí, ale někteří jsou buď nepoučitelní, nebo záměrně provokují, pokud to není pár nováčků, kteří jen z neznalosti tápou.
Kerberus má mnoho zlatých a skalních podporovatelů, snad to nový program napraví.
P.S. Fakt, že to provozovatel řeší, svědčí o tom, že to též považuje za systémovou chybu, jejíž následky vlastně odporují principu Odpovědí.

anonym

Rozhodně NE

Opakování je matka moudrosti!

Děda Louda

Rozhodně NE

Komu není s hůry dáno, v Odpovědích nekoupí.

GM

Rozhodně NE

Mě štvou spíš ti, které to štve a křičí výkřičníkama na ty chudáky, kteří nemají tušení že otázka už tu byla.

dědapetr

mně to neštve, sem rád když odpovídam ale mněli byse kouknout do historie otázek

Jikra

mně to neštve, sem rád když odpovídam ale mněli byse kouknout do historie otázek

aramah

Rozhodně NE

DusanOrlik

je mi to jedno, ani to nevnímam

salsa verde

Rozhodně NE

tatanka

Rozhodně NE

samicek333

Rozhodně NE

anonym

Ad iv, když se podíváš na čas vložení odpovědi, tak moje je 1 hod. po Kerberus.
Takže já šel v jejích šlépějích právě s ohledem na to, že je to svědek, jehož názor bere úředník na matrice jako právně závazný.
A pokud by nás neoddali, nemohla by ses pak ani rozvádět.

Kerberus

Ad iv, už jste poznala, že jsem nenapravitelná. Občas uvedu, že odpověď poskytne modrá lišta.

V poslední době se někdo ke mně přidá, dokonce i jeden z vašich ženichů, i když jsem ho nijak neovlivňovala.

anonym

Ad GM, tohle není o emocích, ale registrací jsme souhlasili s kodexem, který stanoví jistá pravidla, toť vše.
Pokud se domníváš, že by bylo lepší to nechat živelně a jen pasivně vyčkat až to admini bez komentáře vymázne, tak dej podnět, nic snazšího.

Kerberus

GM, nevím, že by někdo svůj odkaz na již vloženou otázkou označoval vykřičníkem.
Osobně dodržuji stanovený kodex, v němž je uvedeno, že před vložením otázky je správné podívat se do modré lišty. Přece nejde o nějaký útok, ale jen o připomenutí opakující se otázky. Proto je modrá lišta. Výjimečně se stane, že se otázka nenajde…

Tazatel se přece chce něco dovědět, záleží mu snad na kvalitní odpovědi…? Odpovídající stejně nezná …

Nevadí vám, že si dost často někdo dělá legraci a vkládá opakující se otázky – 14 stránek dotazů na Mascarpone…? I jiné otázky mají třeba i 20 stránek odpovědí …

Je nás několik, kteří se snažíme upozorňovat na opakující se dotazy. Připadá mně to, že nikdo jiný si Kodex nepřečetl.

Proč zapojovat emoce, přece jde jen o upozornění na respektování pravidel. Jejich nedodržování vadí i admin., proto připravují změnu.

V každé společnosti existuje jakýsi etický kodex, Odpovědi jsou snad výjimkou? Bez pravidel by vznikal chaos … To žádný z nás zcela jistě nechce.