Jak se to klukum libí

Jak se klukum(mužum) libi holky tam dole.Oholené nebo neoholene?

Nejlepší odpověď
quentos

já jsem pro přirozenost, ale podle mě to nejde generalizovat

Další odpovědi
Sandy

Nejsem si jistá na sto procent, ale řekla bych, že mladším klukům se spíš líbí oholené, starším víc neoholené. Samozřejmě, že ve všem existují vyjímky, záleží také, kolik je Tobě a kolik dotyčnému partnerovi.

člověk

záleží kde to je dole,pokud v rozkroku je to skutečně individualní,kdo má sklony k pedofilii,chce vyholenou,chlapáci zarostlý,popřípadě upravený klín

oskar

Tak půl na půl to je tak akorat.

ten který je

Za socialismu se mi líbily neoholené,protože to tak bylo.Nyní máme tržní hospodářství a líbí se mi oholené. 😉

Janichkah

Většinou oholené, navíc je to lepší z hygienického hlediska, v chloupcích se udržujou různé nečistoty a zápach navíc se dají jednodušeji chytit filcky, třeba i někde v sauně či na veřejných záchodech.