pukula

Líbí se klukům rovnátka?

Líbí se klukům holky s rovnátky?? Nebo je jim to jedno?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Krakis

Nevadí

Nejde o to jestli líbí nebo ne,já si např.řeknu,že ta holka ze sebou něco dělá a záleží jí na sobě.A je lepší třeba rok nosit rovnátka než mít celý život deprese
z křivých zubů.

Další odpovědi
jareknovak4

Je mi to jedno

Reezo

Je mi to jedno

Myslím, že tady nepůjde úplně o vzhled zubů, ale o problémy s tím spojené. Dle mého názoru musí být dost divné líbat se s někým, kdo má rovnátka atd, ale dá se překonat ledacos nebo si zvyknout. Najdou se i tací, kteřým se to líbí.

Mrs.Styles

Je mi to jedno

Každý kluk je jiný…To se nedá přímo takhle říct…

KatKa Suky

Nevadí

Doplňuji:
já mám rovnátka už 4 roky a měla jsem mezitím 5 kluků tim byly rovnátka ukradený,pak mi rovnátka vytáhly a za celý 3 roky sem měla jen 2 kluky…Možná rovnátka přitahují..:D