Pokročilý

Jak se s klukem sblížit?

Líbí se mi jeden kluk, mám ho v přátelích na fb a párkrát jsme si spolu i psali a ve škole se občas pozdravíme, ale ne vždy... Chci se s ním dát do řeči a nějak se k němu blíž dostat, ale nevím jak.. :( Kdykoliv ho uvidím zčervenám a uteču, bojím se, že se mu nelíbím, tak co mám dělat? jak s ním nenápadně flirtovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud utečeš, tak sblížení asi nebude.

Další odpovědi:

Zlatý

Máš někoho jako přítele a při setkání s ním utečeš? Tady se asi poradit nedá vůbec nic.

Skus třeba nahodit jako: př : psali jste už tu písemku z přírodopisu, Nepamatuješ si prosím nějaké otázky atd.
potom se určitě dostanete k dalšímu tématu ke psaní a potom můžeš nahodit, jestli by třeba někam nezašel :)

Podle mě by bylo nejlepší, kdyby ses s někým podělila o celý svůj příběh, měla jsem to podobné, ale nevím, jak ti poradím, když nenapíšeš všechny okolnosti :/ možná bych ti mohla poslat svůj e-mail a napíšeme si, ok?

Doplňuji:
Nebo bys mi mohla dát e-mail ty, to je jedno. Mimochodem, ten tvůj příběh mi trochu připomíná Ginny, ta taky vždycky zrudla, sotva uviděla Harryho :D

Bronzový

Pokud je ti méně než 13 let, tak flirt není na místě.

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

my tady mame " nasi " Petu ..a pred ni naopak jeji kluk utika, kdyz se chce sblizit :)
-iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.