pukula

Jak se sblížit s tímto klukem???

Jr fotbalista, je mu 20 a mě bude 15, takže o moc starší není. Hrozně se mi líbí, ale nevím, jak na něho dobře zapůsobit a jak se k němu dostat blíž… Máte nějaké nápady?

Nejlepší odpověď
ladaadal

Dobře zapůsobíš, když se nebudeš přetvařovat a blíž se dostaneš, když slezeš ze židle u compu a prostě dojdeš pěšky. Eventuelně můžeš využít autobus.

Další odpovědi
bububabu

Domnívám se, že jsi mladá na 20 leté kluky a většinou si s takových mládátek dělají jen srandu. Další věc je ta, že se moc klukům nelíbí když je osloví dívka, dělá to totiž dojem že je to jen nějaká coura. Když se budeš klukovi opravdu líbit tak tě vyhledá on. Popřípadě se jen skus na něj trochu usmát a uvidíš jestli bude odezva. Jinak bych rozhodně nezacházela do něčeho hlubšího jako třeba ho někam zvát. Mohl by to být pořádný trapas kdyby odmítl a nebo by tě pak mohl jen zneužívat tak že by čekal kam ho zase pozveš a co mu koupíš. Bohužel i tak nízcí kluci jsou mezi námi…

kapka

O moc starší není??? No to teda je. Tobě je 14 a jemu 20. V tomhle věku to velký věkový rozdíl teda je. Ty jsi na základce a on si možná už vydělává a má úplně jiné starosti a myšlení, než ty. Těžko máte nějaké společné zájmy, takže se ti líbí jen fyzicky. V tom případě se k němu dostaneš úplně snadno. Jdi za ním a řekni mu na rovinu, že se s ním chceš jen vyspat /ale počkej, až ti bude těch 15, teď by tím ještě porušoval zákon, on je dospělý a trestně odpovědný/, pochybuji, že odmítne. Takže problém, jak se k němu dostat blíž, je vyřešen. Ale delší vztah od toho nečekej, spíš poškození své pověsti.
Takže to, co tu píšu neber jako radu, ale spíš jako antiradu.
Chceš opravdovou radu? Jdi se učit, ať se dostaneš na školu, jakou chceš a najdi si nějakýho koníčka, co tě bude bavit.

Alfonz.SPO

Muzes ho nekam pozvat, kde bude vice lidi, na nejakou slavnost, koncert, prednasku nebo disko. Nebo muzes byt primocarejsi a pozvat ho do kina, na kafe, na prochazku mestem. Ale nemiluj se s nim na prvni schuzce, kluci si takovejch holek pak moc nevazej.

Nuk nuk

Asi nejen moje zkušenost je, že čím méně se snažíš, tím větší je šance, že zapůsobíš. Chovej se přirozeně a pak už to chce jen trpělivost a uvidíš, nějak to dopadne.

WeeBear

Máš pravdu, že není o moc starší. Jenže tohle neplatí ve věku vás dvou. Tento rozdíl se ztratí až později. Jak psala kapka. Možná už vydělává, ty trníš na základce. Máte jiné spektrum zájmů, přátel, trávení času… Nemluvě o tom, že kluk v tomto věku má nějaké fyzické potřeby a ty jsi ještě pod zákonem…, ale to už jsem moc daleko. Je fakt, že nám ženám rychleji odbývá puberta a máme rády „muže“ a ne naše „dětinské“ vrstevníky, ale zkus se poohlédnout i mezi nimi. Jelikož dotyčného neznáš, hraje tam roli ryze fyzická přitažlivost,… Zkus se i tak poohlédnout mezi mladšími kluky, i ti někdy vypadají vyspěleji a hezky. Ušetříš si tím mnoho zklamání…