Krystor007

Flirt s učitelkou?

Zdravím, nemáte tu někdo zkušenosti s flirtem s učitelkou?

Jsem ve 4ťáku a táhne mě to k jedné učitelce. Je o 12 let starší a má 2 děti.
Rozdíl ji nevadí, lichotky ode mě bere, neobtěžuje ji to a něco už ví.
Normálně si můžeme psát, jenže poslední dobou to jaksi skřípe..

Čili poraďte někdo co dál, co jí napsat, abych neztratil s ní kontakt.. všude slyším jen samé nesmysly, ať se zeptám na manžela a tak, ale to by byl krok jen mimo mísu, moc o soukromí ze sebe nevydá…

Takže díky

Nejlepší odpověď
Damiana

Já si svého učitele vzala, takže nějakou „podobnou“ zkušenost mám. 🙂
No je to takové pikantní téma, co se dá dělat, ale když to vyjde, proč ne, je to přece člověk, kterého jsi potkal, nějakým způsobem poznal a citům neporučíš. Je to podobné, jako když se zamiluješ v zaměstnání, jenže tady je ta tvá pozice značně okleštěna – učitel by měl(!) být profík a nejšmajchlovat se se svým žactvem. Počkej. Nezruinuj jí kariéru a nic nelámejte přes koleno. Jestli k sobě pasujete, poznáš stejně až časem. Za sebe můžu říct, já jsem zamilovaná dneska snad ještě víc, než předtím.
Btw – Jestli to skřípe, tak ona má asi strach, aby to neprasklo. Nediv se jí.
(Ale bacha, píšeš, že má dvě děti – tam bych viděla do budoucna zásadní problém, to váš vztah dost prověří nebo možná zničí.)

Další odpovědi
Lucijej

No já si myslím, že jí akorát lichotí, že jí nadbíhá mladej kluk, ale tím to hasne.

iceT

Být tebou,tak počkám až dokončím školu a pak se starám,jak se bude vyvíjet tenhle vztah.Protože jde o to,že pokud byste se sblížili,a někdo by vám na to přišel,tak ona bude bude mít nemalé problémy v zaměstnání,může o ně dokonce přijít,protože vztah učitelka-student je hrubé porušení profesionality,stej­ně jako vztah učitel-studentka,jenže v tomhle případě by byl učitel posuzován ještě přísněji.

hanulka11

Asi je rozumná -proč by se s tebou zaplétala, jistěže lichotky bere ,ale nic -víc má rodinu a má asi taky rozum

Michal Kole

Já jsem miloval hodně učitelek, ale žádná si mě nevzala, přitom některé uměly i plavat

venkovan

Otázkou je, čeho chceš dosáhnout ty a čeho ona.
Takže z mého pohledu – zůstal bych u toho psaní, a podíval bych se po děvčeti přiměřeného věku. Zkušenější žena – pokud by zůstalo jen u psaní, ti leckdy může pochopit tvoji slečnu. Protože pochopit ženu je leckdy obtížnější než přejít Grónsko či saharu (to samé platí obráceně – dívka aby pochopila chlapce, protože občas se stává, že chlapec nechce jen to jedno).
Pokud by ten flirt mělo být na delší dobu, nic moc Ten rozdíl jí nevadí Chlapi taky raději zabrousí po mladé samičce, takže u žen je to to samé – proč ne mladého hřebečka), ale časem může vadit tobě.
Ale pokud jde jen o získání zkušeností od ženy která viděla více svítání než ty, tak se pokoušej dál. Ale nečekej zázrak.

DeLanne

Nevím jestli jsi už tzv,,vyzrálý,, na to aby si měl něco s o tolik starší ženou. Myslím si že to chce utnout v pravý čas, asi spíš potřebuje někoho kdo by se postaral o ní i o děti, někoho vyzrálého. Takže pokud se na to dostatečně necítíš, že by ses v tomhle věku staral o rodinu, nechod do toho. Jinak moc sem to nepochopila, ona má manžela??? Aha, pokud jo, tak to vše vysvětluje, že mu nechce zahnout, ten flirt s tebou by pak mohlo být jen její takové unesení které ale nezpůsobyla úmyslně. Pokud ti nepíše, zdřejmě je to toto. Ovšem pokud dotoho chceš doopravdy jít, tak jí dokaž že tomyslíš vážně :)