Kepler

Jak se představujete do telefonu, když vám volá neznámé číslo?

Pořád nevím, co je nejvhodnější.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jen příjmením

Nijak, jen zavrčím „HMM?!?“ – pokud tedy vůbec přijmu hovor (na soukromém čísle). Na pracovním pochopitelně přijmu a představím se příjmením. :)

Další odpovědi
ten který je

Jinak - uveďte

Nezvedám.

paul1

Řeknu pouze: "prosím"

V zásadě jméno neříkám dopředu , jen potom, až se představí volající a je to důvěryhodné jméno

Alesh

Řeknu pouze: "prosím"

Výjimečně řeknu příjmení, ale to jen v případě, že tuším, kdo to asi je, např. očekávám kurýra z dámejídlo.cz apod., zas tolik lidí mi nevolá, takže se téměř nemohu splést a i kdyby pro jednou se to nezblázní. Jinak jsem striktně anonymní, buďto řeknu „prosím“ nebo „ano“, možná někdy ještě něco jiného v podobném smyslu. A představím se až pokud se představí protistrana a vyhodnotím ji jako, že se s ní budu bavit.

Gonfaloniér

Jinak - uveďte

Řeknu přijmení a „prosím.“
Ale taky podle nálady, někdy se ani nedívám, kdo volá a řeknu jen „Nóóó?“ nebo „Jóó?“ I když cizí čísla moc neberu, jen když nějaký ten hovor očekávám nebo to prostě někdy automaticky zvednu. Taky podle nálady.
Občas neberu mobil vůbec, protože nemám chuť telefonovat. Ani známým.

Ve firmě názvem společnosti.
Co se toho sourkomého mobilu týká, tak cizí čísla neberu proto, že je to převážně marketing a velmi často operátor – neoficiálně. V dalším případě to bývá velmi často omyl od lidí, kteří se spletli číslo.

Zvědavý

Jinak - uveďte

Zvedám jen výjimečně.

brillant

Řeknu pouze: "prosím"

Pokud zvednu.

elkon

Řeknu pouze: "prosím"

Komerční hovory mám zablokované, tak se málokdy stane, že mě volá někdo, koho nemám v kontaktech. Ale v tom případě řeknu „prosím“. Ten kdo volá, jistě ví komu. Pokud ne, jsem s ním rychle hotov.

ivzez

Jinak - uveďte

Obvykle hovory z neznámých čísel nezvedám.
Když se někdy nedopatřením na číslo volajícího nepodívám, řeknu jenom „prosím“,
protože nevím, kdo volá.

Arne1

Jinak - uveďte

Například „Ano“ ?
Nebo si vzpomenu na dávné vojenské časy „Příjem“

zjentek

Jménem i příjmením

Pro neznámé příchozí hovory mám pseudonym.

Mc Merkurion

Jinak - uveďte

… „slyším“ …

Roman Kovac

Řeknu pouze: "prosím"

Franta_Intoš

Jinak - uveďte

pokud zvednu tak většinou haló protože si ani neuvědomím kdo jsem…
:)))

GM

Jinak - uveďte

Neznámá čísla většinou nezvedám.