Pokročilý

Na kterých webových stránkách najdu ke koupi bezznačkové mobily?

Sháním stránku, přes kterou bych si mohla objednat bezznačkový mobilní telefon.
Popřípadě mi rovnou můžete poradit i který je dobrý a popřípadě za druhé mi můžete poradit, který notebook je kvalitní za dobrou cenu - pro potřebu filmů, muziky, internetu, wordu, powerpointu a excelu. Děkuji :)

Odpovědi:

O bezznačkové mobilu vím o tomhle http://amplion.centrum.cz/… a tan by nemusel být nejhorší, akorát teda nevím, jak si to představují s větou "Obvyklá životnost baterie 6 měsíců".
A na to co píšeš, by měl stačit kterýkoliv notebook, když ho koupíš nový a ne nějaký ojetý z bazaru. Potom musíš vybírat podle toho, kolik na něm potřebuješ místa na filmy, muziku a všechno to co píšeš, jaký chceš operační systém (Windows 8 bych nedoporučoval), jestli chceš normální notebook nebo netbook a podobné věci, to se musíš rozmyslet a hledat podle toho například na Heureka.cz, já podle toho kupoval všechno :)

Stříbrný

S mobilem neporadím, neznám. Požadované zvládne jakýkoli notebook. Na diskovou kapacitu koukej jako na bonus - film v DVD kvalitě má 4,5 GB, v kvalitě koukatelné na vestavěném displeji 1 GB. Na operační systém a základní aplikace počítej 20 GB (záleží jak který, ale přes tohle se těžko dostaneš), takže si můžeš spočítat, kolik filmů, písniček atd. se ti tam vejde. A na zbytek můžeš použít externí disk nebo flashku.
Mimochodem, v dohledné době přijdou na trh "netbooky" s Windows 8 za příjemnou cenu 5-6000 Kč. I ty by měly být víc než dostatečné na běžný příjem informací.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.