blondýna112

jak se používá uv gel transparent a vrchní gel ?

dobrý den chtěla bych se zeptat když je uv gel na nehty a je napsán transparent a nebo vrchní uv gel co to značí ?? a jak se používá ?, čištění , doplnění chápu ale nvím jaké vrsty se mají dát 1 a 2 ..3 :( prosím porad tě :)

Odpovědi
terry

Různí výrobci používají různé označení. Postup a návod sis měla zjistit při nákupu.
Transparentní gel znamená to, že je bezbarvý, průhledný.
Vrchní UV gel znamená, že se dává jako poslední , vrchní vrstva. UV znamená, že obsahuje ochranný UV faktor.