ivosek2

Jak protahovat cigaretu?

Jak mám potahovat cigaretu abych protáhl co nejvíc?

Nejlepší odpověď
iceT

no jak asi?
vtahuješ vzduch ústy skrze cigaretu podobně jako nasáváš pití brčkem.
až dokončíš nádech,vyndáš cígo z pusy a vtáhneš vzduch do plic otevřenými ústy.

Další odpovědi
anonym

Myslíš potáhl,tak to musíš tahat až tě skoro oči z důlků vylezou

dnb

Co je zase jednou otázka, co vsázíte se ve škole, kdo ji bude mít dřív vykouřenou?

střevo

Ivošku řiď se podle toho, co ti tady radí ta paní s tou moderní podprsenkou – ty vostatní vo tom vědí velký kulový.
Já sem v tvým věku kouřil málo – jen dyž sem byl vopilej, jináč né a v šesti sem pak přestal. Doufám že je ti aspoň 15 , dybys byl mladčí, tak bys eště nesměl.

Emefej

Zajdi na plicní a zeptej se na to zkušených kuřáků.

jstastny

Než začneš potahovat, tak si pečlivě přečti tu bílou cedulku dole na krabičce a zamysli se nad ní.