jak se píše na klávesnici metr čtverečný?

potřebuji napsat do dokumentu metr čtverečný a nevím jak se na klávesnici píše

Nejlepší odpověď
Paynn

pokud to pises ve wordu tak napises pismenko m, pak si nahore z moznosti vyberes formát – písmo, dole máš styl a zaškrtneš horní index, pak uz jenom za m napises 2

Další odpovědi
anonym

m2

panenka

stačí napsat jen m2=metr čtverečný

GangstaHelper

Jak se to dělá ve wordu, kde jde nastavit formát, už víte. Pokud ale možnost formátování nemáte, použil bych klasický znak pro umocněné čísla:

m2

^ se dělá na klávese s písmenem Ž, na anglické klávnesnici.

SinceX

Gangsta-Helper, nemusíte mít zrovna Ž, můžete dát alt + 94 a vyjde vám ^