Jak napsat kilometr čtvereční ve wordu?

Nejlepší odpověď
quentos

km2, pak si dvojku označte myší a jděte do menu Formát > Písmo. Zde zaškrtněte možnost „Horní index“ a klepněte na OK.

Další odpovědi
1popelka1

Další možností je, abyste se nemusel pokaždé proklikávat, dát si ikonku Horní index (x2 – 2v horním indexu) přímo na panel nástrojů.

Postup č.1)
Nástroj – vlastní
záložka Příkazy (nahoře uprostřed)
v Kategorii vyberte Formát
v Příkazech si vyberte horní index (nebo kteroukoliv jinou funkci)
a držte levým tlačítko na myši, zároveň táhněte ikonku Horní index na kterékoliv místo na Panel nástrojů, pusťte myš a ikonku Horní index máte na Panelu nástrojů –
pak už stačí kdykoliv kliknout na ikonku.

  1. rychlejší postup – klikněte pravým tlačítkem myši kdekoliv na Panelu nástrojů – vyberte Vlastní a následuje stejný postup jako u 1)
  2. V Panelu nástrojů máte na okraji malou šipku – když na ni najedete ukáže se vám nápis Možnosti panelu nástrojů –

klikněte levým tlačítkem myši – Přidat či odebrat tlačítka – Vlastní – Formát –
klikněte na ikonu Horní index – objeví se vám v Panelu nástrojů

Ten postup vypadá hrozně, ale pak už jej nikdy nemusíte opakovat, pak už stačí jen jednou kliknout na danou ikonku v Panelech nástrojů