quentos

Jak změnit výchozí nastavení druhu písma v OpenOffice Writeru?

Od jisté doby mi tam místo Times New Roman automaticky naskakuje ošklivé Liberation Serif. Jak výchozí nastavení druhu písma natrvalo změnit, abych to nemusel u každého nového dokumentu ručně nastavovat? Díky.

Terminologie byla trochu jiná, ale podobná, pomohlo, díky!

Nejlepší odpověď
brillant

Zkuste Nástroje\volby\O­penOffice Writer\Základní písma\. Jestli to pomůže ale nevím.

Další odpovědi
anonym

Teď jsem se na to díval. Možná to pochopíš. F11 – dole vlastní styly – vpravo nahoře – nový styl výběru – vytvořit styl (napíšeš konkrétní font ) – OK a mělo by to jít.