Jak se odvolat proti vyrozumění policie CR?Podal jsem oznamení o ubližení na zdraví,jsem po operaci zlomeniny kolene.

při výměměně nazoru se svým strýcem v hospodě jsem byl vyhozen z hospody osobou které se to netýkalo a přitom mi byla zpusobena tříštivá zlomenina kolene.jsem po operaci,mám v koleni hřeby,drat a za rok mne čeká další operace.oznámil jsem policii ublížení na zdravý a po 2 mesících mi přišlo vyrozumení že se NEPODAŘILO PROKÁZAT ŽE MÉ ZRANĚNÍ BYLO UMYSLNĚ ZPUSOBENO CIZÍ OSOBOU A BYLO VYSLECHNUTO MIMO SVĚDKU I OSOB NEZUČASTNĚNÝCH.takže osoba která se mnou praštila o zem z toho vyvázla bez potrtestání a já nemám nárok na žádné odskodnění?Jak se mohu proti tomu vyrozumeni policie CR bránit?Moc dekuji za odpoved Martin Novak

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proti usnesení o zastavení tr. stíhání, se lze odvolat, resp. podat stížnost.
Toto se vždy podává prostřednictvím toho orgánu který ve věci rozhodl. Vaši stížnost budete adresovat na příslušné státní zastupitelství.

Další odpovědi:

Bronzový

Pan Miroslav má pravdu,ale myslím,že i státní zastupitel dojde ke stejnému závěru.Z mého pohledu vás vyhodil z hospody,aby byl klid a né proto,aby vám rozsekal koleno.Před rokem se nám takhle servali kamarádi,bohužel jeden nalít na půllitr,ten se rozbil a pořezal mu ruku.Bylo těžké i pro nás na,kterou stranu se přiklonit.A nezúčastnění lidé jsou vyslícháni,aby se zjistila pověst vás obou.Ale odvolat se určitě můžete.

Bronzový

Nezapomeňte, že stížnost proti rozhodnutí policejního orgánu musíte podat do 3 dnů ode dne, kdy ste převzal rozhodnutí policie. Pokud stížnost bude podána později, bude automaticky zamítnuta.

No, já bych se zajímal o to, jestli je ta hospoda snímána takovou tou průmyslovou kamerou. Jde o to, zda je záznam natočen nebo ne. Pokud ano - zajímal bych se o to, zda lze podat stížnost na chybný postup policie při vyšetřování.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.