Avatar uživatele
Kepler

Co si myslíte o Policii ČR?

Aneta si podle ní sama zasadila 13 bodných ran, tři zasáhly srdce a jedno plíci. Ještě stihla odstranit krev, vyříznout si srdce a někam jej dobře schovat. Policie už podruhé tvrdí: šlo o sebevraždu! Co si myslíte o soudnosti policie?
http://www.ex­pres.cz/aneta-sebevrazda-druhe-rozhodnuti-d5b-/zpravy.aspx?c=A160914­_073406_dx-zpravy_khor

Oprava z policie ČR …

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2773 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kryšpín

Rádio Bublifuk, redaktorka Bublina má názor, drogy, kokain, libanonský přítel, přítelkyně sjetá jak extra zasloužilá fetka, také občas prodej orgánů pro neobyčejné lidi v daleké velbloudí zemi ap., pokud by v tom jel příbuzný katarského prince, tak domorodci u korýtek provedou někdy výjimku, viz vážený exministr v případě prince s obcování s dětmi v dávné době v české kotlině.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Myslím si, že vtipy, které o ní nepřetržitě vznikají, vznikají oprávněně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Osobně mám s PČR pouze dobré zkušenosti. Tenhle případ neznám, ale kdyby se holka netahala s arabskými překupníky drog, tak se jí nic nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Kepler, nevím kde je pravda, ale Vaše zpráva, že" …vyříznout si srdce a někam jej dobře schovat.." jsem v článku nenašel.
Myslíte si, že policejní odborníci vědí méně, nežli matka?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Myslet si mohu cokoli, je lepší své názory neuvádět. Každopádně, ten případ je podivný. Ale možné je vše. V televizi byl kdysi film, kde také tvrdili, že člověk se pořezal na rukou a na krku hluboko břitvou, tu pak schoval do stolu a pak zemřel. Také to byla sebevražda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

A je jisté, že to odložení je prací/rozhodnutím PČR?

Na mne to působí nevěrohodně, podobně jako případy
Nečesaného, Kramného, … Mám dojem, že je za tím
někdo další [vyšší]…

_____

Líbí se mi odpověď Quentose, mám jen jednu připomínku.
V některých případech to nejsou vtipy, nýbrž skutečnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Největší hanba patří jejich nadřízeným. Kvóty na vybírání pokut, zametat kauzy pod koberec, odkládat případy, manipulace s důkazy…atd. To z řadových policajtů dělá nenáviděné idividuum. I v zahraničí se říká: No policajt, no problém, ale tam má člověk alespoň pocit, že není hlavní činnost policajta udělovat pokuty, ale především chránit. U nás stále platí: Pokutovat a občas pomáhat a chránit. Koho chránit? no přece podle rozkazu nadřízených, třeba i zloděje a korupčníky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

cukrar: ta věta tam opravdu není, jen jsem si to dovodil: kdo by měl zájem v případě sebevraždy předložit tělo k pitvě bez srdce? Tato skutečnost je v článku uvedena. A že matka o souvislostech pravděpodobné vraždy ví víc, než ti policejní „odborníci“, o tom jsem přesvědčen. Navíc je podezřelé s jakou rychlostí se ti „ochránci“ snažili záležitost sprovodit ze světa. Někdo se velmi a velmi snažil ocenit naši zkorumpovanou policii.

před 2773 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek