Ninouš

Jak se napíše čtvrtá odmocnina do pc?

Potřebuji vypočítat integrál, a pro kontrolu si ho chci zadat na web (http://wood.men­delu.cz/math/maw-html/index.php?lan­g=en&form=inte­gral), ale nevím jak se zadává čtvrtá odmocnina. Díky za pomoc Niki.

Nejlepší odpověď
mathes

Takhle: ^ se píše mocnina, tedy čtvrtá odmocnina z x se napíše takto: (x)^(1/4)

Další odpovědi
Berušinka

Já bych to zkusila napsat nejdřív ve wordu a pak to zkopírovala do těch stránek.

Hykam

<sup>4</sup>√

Zdroj: www.jakpsatweb­.cz/html/enti­ty-vsechny.html

Ninouš

Z toho wordu už jsem to zkoušela ale to nejde na té stránce kde to chci zadat jdou jenom některé znaky… sqrt(sqrt(a))… tohle taky nejde vyjde odmocnina pod odmocninou proste nejaka blbost vyjde