zjentek

jak se nakládá zelenina bez láku?

je to tak, že zeleninu je možno naložil i do sypkých látek jako je cukr či sůl, pokud ji nechcete naložit přímo do láku? A nebo je to tak, že naložená zelenina bez láku-
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/L%C3%A1k

  • je za všech okolností třeba marinovaná zelenina?

To by mě hodně zajímalo :o
jde o zásadní věc, jakou je smazaná odpověď :o

Odpovědi
www

Zelenina, stejně jako třeba maso se může naložit např. do soli. Tedy bez láku 😉 to nevíš?
P.S: Smazanou a odpověď máš na mysli kterou, tvoji? Pokud byla odpověď kohokoliv správná, nikdo přece nemá důvod jí mazat!

briketka10

tady máš recept na naložení
zeleniny do soli bez láku..
http://jedlikovo-vareni.blogspot­.cz/2013/01/ze­lenina-nalozena-v-soli.html

briketka10

já používám jen
mraženou asi by
mi ta nasolená
moc nechutnala..

zjentek

,)

zjentek

„Pokud byla odpověď kohokoliv správná, nikdo přece nemá důvod jí mazat!“ To fáákt? A já myslel, že když odpovědi nerozumíš, tak ji za čas smažeš jako zavádějící a neopodstatněnou, když už máš to právo :o

annas

Už jsem si podle Vašeho receptu naložila cibuli. 🙂

Nakládala jsem dlouhou dobu zeleninu do soli , míchala – 7 – 9 druhů zeleniny. Jenže si nemůže vzpomnět, kolik soli se dávalo na 1 kg zeleniny. Promíchala, nechala do druhého dne, až zelenina pustila šťávu a natlačila do sklenic. Zavíčkovala.

Teď zeleninu mrazím, často používám i čerstvou.

zjentek

ten recept smazal a zůstal tam ten s dvěmi lžicemi octa na 1ks cibule ..what a f… :o