LůcaDůcaPůca

jak se doma naučit na klávesy (klavír) bez učitele?

rady pls
potřebuji se naučit tak 5 písniček na klávesy ale vůbec mi to nejde. nějaké rady na netu jste nenašli? hledala jsem ale já nic nenašla tak prosím poraďte

Nejlepší odpověď
anonym

Hledej na Youtube Piano Tutorial.

Zdroj: https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=Piano+Tuto­rial+easy

Další odpovědi
Lorelai

No, záleží jaké, jestli etudy, klasiku, modernu ale s doprovodem levé ruky jako na klavíru, nebo pokud to jsou klávesy tak s doprovodem hraným. Také jestli jste už někdy předtím hrála, jestli umíte noty, znáte ty písničky,… Takhle je to těžké určit. Ale obecně doporučuji naučit se nejdřív pravou ruku a pak levou a pak to dát dohromady, mě pomáhá, když se písničku naučím zpaměti (když je třeba levá ruka složitá) a pak koukám na klaviaturu. Jestli neumíte na klavír vůbec, bude to trvat asi déle, nejdřív byste si měla ujasnit prstoklady a pak prostě pomalu po taktu zkoušet… když tak napište