denininy

Jak rychle šplhat?

Nějaké typy prosim . ja vim je to dosr divny ale nechci v nem sjlamat i kdyz sem v nem bxla vzdycky nejlepsi kuli nemu sem vyhrala vsechny 4boje atd. Splham za 00:04:03 .. Ale ja proste nechci sklamat a ja nejsen zvykla prohravat ba kazdym zavode i atletice kole ja byla vzdycky prvni a nedokazu bejt druha a vsichni ode me strasne hodne ocekavaj co mam delat prosim

Odpovědi
Drap

Trénovat

Michaljj

Říct jim na rovinu, že na to nemáš, a pak už od tebe nic očekávat nebudou.

denininy

ale já na to mam blbe proč by to ode mě jinak asi očekávali