Úroveň cvičení v tělocviku

Zajímalo by mě, zda se v TV na základce (střední...) cvičí doopravdy poctivě nebo je to jen hodina na zabití času. Po změně tělovikářky (TV máme 2x týdně) mě opravdu po každé hodině bolí svaly a je poznat, že něco děláme. Loni šlo akorát o výkon (kdo hodí nejdál krikeťákem, skákání...), za to jsme dostali známku a zbyek hodiny bylo jedno, zda sedíme nebo ne, známka se počítala z výkonu (a to každý házel asi 2x...). Nyní i když neumíme šplhat, ale snažíme se a nevzdáváme se, a dostaneme ze šplhu např. trojku, máme nárok na jedničku. Jak se to/bylo u vás?

Odpovědi:

Zlatý

Na ZŠ mě tělocvikář nechal se ulejvat, v učňáku mě "šikanoval" - nechtěl mě nechat sedět na lavičce, nutil mě cvičit dával mi čtyřky, střední škola osvobození

Zlatý

To záleží na učiteli. Je vidět, že k vám konečně přišel solidní tělocvikář. Jak můžeš mítjedničku, když neumíš šplhat. Nehodnotí se snažení, i když to je také důležité, ale výkon. V matematice když spočítáš špatně příklad, tak učitel taky nehodnotí jak jsi se snažila, ale co jsi spočítala.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.