mojitek

jak rozZipovat?

Ahoj všem,potřeboval bych poradit jak rozzipovat aplikaci/soubor­.Stáhnul jsem si soubor WordArt a přišlo mi to v Zipu. Stáhnul jsem si WinZip,ale nevím jak se s tím pracuje.Můžete mi někdo poradit?Díky za odpověďi.
Doplňuji:
Když kliknu pravým tlačítkem myši,tak je tam plno možností-otevřít nebo extrahovat nebo extrahovat vše atd atd.Ať kliknu kam kliknu tak stejně nevím ,zas nějaká ikona…co s tím dál… ☹ jsem z toho jelen

Nejlepší odpověď
led

Operačný sýstém Windows má v sebe zabudované otváranie súborov .zip. Stačí kliknúť na zazipovaný súbor pravým tlačítkom myši a extrahovať (rozbaliť).
Doplňuji:
pri potvrdení extrahovať sa otvorí okno s predvolenou cieľovou adresou a potvrdíte tlačítkom ´extrahovať´. Ak vám predvolená adresa nevyhovuje stlačíte ´prehliadať´, postupne si v oknách určite cieľovú adresu, potvrdíte ´ok´ a dáte ´extrahovať. to je všetko.

Další odpovědi
Michal Kole

WinZip je placený

stáhni si 7-zip.org

Windws XP by měl nativně zip archiv otevřít bez nutnosti dalšího rpogramu

Při instalaci 7-zip.org máš možnost si nastavit soubory (přípony), které se budou v 7-zip. org otevírat

U instalace WinZipu to asi bude podobné nebo něco možná bude v nastavení říká se tomu asociace

Sůwa

Stáhni si 7-ZIP jak radí Michal a pak na soubor klikni pravým tlačítkem myši. Dál už to uvidíš – vybereš extrahovat…soubor se rozbalí. Jinak WordArt je součástí Word, nemusí se stahovat.

Hlada

Jak radí ostatní, rozbalit se dá i jinými programy. Když už máte WinZip, tak při správné asociaci by se měl automaticky otevřít při kliknutí na zazipovaný soubor. Jestli ho nemáte jako výchozí, tak ho otevřete a volbou Open/Zip files umístíte zazipovaný soubor do okna programu. Pak zvolíte Extract a zadáte, kam se má rozbalit. Extract > Hotovo.

mojitek

Dělám to podle návodu a prostě to pořád nejde otevřít.Pořád se tam objevuje nějaká možnost a když to odkliknu tak nic z toho.Když kliknu na tu ikonu tak mi naběhne odkaz : http://msdn.mi­crosoft.com/cs-cz/netframewor­k/default.aspx pořád jsem z toho jelen.Nemůžete někdo nahodit aplikaci WordArt nebo nějaký odkaz na stáhnutí-BEZ ZIPU…abych si to natáhl do PC nebo mi už z toho vážně jebne 😉

led

Word Art Generator bezplatný
http://word-art-generator.en.sof­tonic.com/

manuál ako stiahnúť WordArt
http://www.ehow­.com/how_5883536_dow­nload-microsoft-word-art.html
google translátor:
„1 Otvorte svoj internetový prehliadač s cieľom získať program Microsoft Word. Program je rozdelený do skupín s ďalšími podobnými programami, ktoré sú známe ako balíka Microsoft Office a obsahuje WordArt. Ak chcete stiahnuť bezplatnú skúšobnú verziu balíka Microsoft Office, prejdite na http://us20.try­microsoftoffi­ce.com/default­.aspx?culture=en-US ~ ~ pobj.
2 Kliknite na "stiahnutie sa“, potom „spustiť“, keď automatické okno. Čakať na stiahnutie až do konca a otvorte ho. Vyberte, či chcete používať program Microsoft Word.
3 Prístup WordArt kliknutím na „Vložiť“ možnosť v hornej časti obrazovky, ktorý vám umožní otvoriť všetky možnosti „Picture“. Kliknite na „WordArt.“ Vyplniť text, ktorý chcete spracovať a vybrať písma, farby a štýl. Kliknite na tlačidlo „Dokončené“. WordArt sa objaví na vašej obrazovke a budete môcť presunúť alebo zmeniť jeho veľkosť kedykoľvek.

mojitek

Já to zkusím.Děkuju za snahu pomoc,Led. Děkuju všem 😉

Sůwa

Zkus otevřít Word a navolit ⇒ VLOŽIT ⇒ Obrázek ⇒ Wordart. Já to tam mám, možná že ty taky.

led

jak rozzipovat soubory ve windows:
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Com­press-and-uncompress-files-zip-files