franku

Jak mám odzipovat nebo odrarovat hry do mobilu?

Doplňuji:
Můžu to dát rozbalené přímo na pamětovku?

Odpovědi
Michal Kole

Na počítači to rozbalíš např. aplikací www.7-Zip.Org

a přetáhneš do mobilu do příslušné složky (viz návod) pomocí datového kabelu nebo bluetooth či WiFi opět Viz návod.
Doplňuji:
pokud to podporuje mobil tak jo

Bedy

Pokud hra je zabelená v ZIP, RAR, 7Z, apod. tak určitě doporučím program 7-Zip, jak tu napsal Michal Kole.
Jinak po dokončení instalace 7-Zipu skočte do Start-Programy-7-Zip a tam klikněte na ten 7-Zip file manager a skočte do nastavení. Tam zaškrtněte všechny asociace, at to můžete rovnou „rozzipovat“ z Průzkumníka WIndows (tedy té otevřené složky, kde je to uložené).

Pokud má hra příponu JAR (nebo JAD), SIS, CAB nebo APK, tak to nerozbalujte, ale překopírujte to na paměťovku a v mobilu to otevřte. Mobil si to sám nainstaluje.