leporela22

Jak se zaregistrovat na Windows, abych mohl využívat OneDrive?

Dobrý den, chtěl jsem začít používat OneDrive k zálohování dat a systému. Mám Win 10, kde je předinstalovaný, jenomže jak jsem to otevřel, tak to po mně chtělo přihlašovací údaje, ID a heslo a potom to chce přihlášeni na Office 365. To nemám v PC ani nainstalované. Jak to udělat, kde si mám ten účet založit nebo jak ho získám? Mám originální Windows, přešel jsem ze 7 na 10.

Odpovědi
KodyCz

Zaregistrujte se na www.microsoft.com