Jak řešit "nevěru" přes live video chat?

Dobrý den, s manželem jsme spolu 12 let. Co se sexu a erotiky týče, vše bylo v pořádku do doby, než našel internetové stránky www.videochaty.cz kde celé dny chatuje s jinými ženami a honí si nad nimi přes webkameru. Říká, že v dnešní době je to normální zábava, že je to jen virtuální a že nikoho nehledá, jen se baví. Mě se to dost hnusí. Zkuste poradit, jak to řešit. Díky moc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já to napíši lidsky. Je to vůl, když tohle dělá před web kamerou.
Tak nějak mi to připomíná ty pány, co si ho "mydlí" veřejně třeba v parku, před školou apod.
Nikdy neví, kdy se jeho video objeví tam, kde by si to v žádném případě nepřál.
A nevěra ? Těžko říci. Skoro bych to tipl na hloupost a nebo nemoc. A rozvod? Asi ne. Neznám pohled ženy na takový problém, ale domnívám se, že neví co dělá. Je zřejmě opojen internetovými šancemi a nedomýšlí souvislosti. Jestli rodina jinak klape (včetně intimností), tak asi by se to moc hrotit nemělo. Stejně za chvilku bude mít tenisový loket.
No, ale chtěl bych stejně vidět jeho reakci, kdyby na webu našel svoji manželku jako možnou virtuální partnerku.
Mimochodem - je otázkou, zda si občas předtím sám nepomohl, ale bez web kamery. Potřeby sexu ženy a muže se někdy liší a svépomoc u některého z partnerů někdy řeší období, kdy druhý zrovna nemá tu správnou náladu.
Takže osobně - kdybych se stal podobným pozorovatelem, bych to nehrotil.

Další odpovědi:

Bronzový

tohle jednoznacne nevera je,a divim se,ze mu to neni hloupe.razne se proti tomu postav!trebas i rozvodovymi papiry.fuj!na co ma zenu??venkovane,predstav si svoji zenu,jak misto intimnich radosti s tebou,se sebeuspokojuje pres webkameru s cizim muzem.budes pak jeste tvrdit,ze bys to nehrotil?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.