Pokročilý

Jak psát osobní deník?

Ahoj, je mi 11, a chystám se začít psát osobní deník :)).. Chtěla bych požádat ty lidi, kteří si deník píšou, aby mi dali nějaké tipy jak psát zápisky a nebo jak si deník ozdobit. Díky za tipy!::)

Odpovědi:

Ahoj,je mi třínáct a deník sem si psala pak došel sešit a vykašlala sem se na to, pokud máš deník z venku ozdobený tak to nech ale pokud se ti to z venku nelíbí přelep to papírem a něco pěkného si tam nalep nebo nakresli (takhle sem to udělala já) jestly chceš psát jako ten typ ahoj milí deníčku .. nebo jenom tak dneska sem dělala to a to to je na tobě .. můžeš psát třeba co si dělala jak si se měla noví drby tvoje tajemství a takhle pokud si ho chceš vyzdobit i ze vnitř tak asi na kraj stánky můžeš kreslit kytičky srdíčka a tak :D :)
není zač za radu

Pokročilý

Ahoj, svůj deník jsem si začala psát také v 11, píšu ho už tedy přes 5 let a myslím, že je to skvělé, můžu se podívat co jsem kdy dělala, co jsem si o kom myslela atd. Většinou píšu co je nového, samozřejmě jen to zajímavé, třeba co bylo za srandu ve škole, koho zajímavého jsem potkala, co jsem si koupila :-) ale i kdo mě štve, z čeho jsem smutná. Mám ho jako svou kamarádku, když mě něco tíží, napíšu to tam, je to i zajímavé číst to po několika letech. Pak tam píšu o svých zájmech, vždycky se totiž do něčeho zblázním a pak o tom všem vyprávím, většínou to ale nikoho nezajímá a tak si to napíšu do deníku.
Deník moc nezdobím, většinou dostanu nebo si koupím nějaký pěkný zápisník buď na zámek nebo na takovou gumičku, aby se mi neotvíral (tedy u minulého jsem ten zámek urvala, protože to už ani nešlo zavřít ;-D) ale dovnitř si lepím spoustu věcí, dopisy od kamarádek, pohledy z cest, vstupenky a jízdenky, náhodné papírky, fotky atd.
Uvidíš, že za 5 let, až budeš stejně stará jako já si ráda prolistuješ první stránky prvního deníku a budeš se u toho nostalgicky usmívat :-)
Jinak ještě doplním, že píšu už třetí deník a v průměru mám jeden na 2 roky, může se to zdát málo, ale myslím, že je to dostačující :-)
Tak hodně zdaru

Stříbrný

lépe nepsat, může se dostat do nepovolaných rukou, doba je zlá a včechno lze zneužít...ale dneska máš možnost psát texty, vkládat přílohy, fotky, obrázky...ve wordu soubor jednoduše zaheslovat a je to pak bezpečné

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.