Co si mám psát do sešitu?

Ahoj, od mamky jsem dostala sešit – kroužková vazba, pevné desky, 100 listů, formát A5, linkovaný. Nevím ale, co si do něj psát – ráda píšu třeba básničky,povídky, ale nevím, zda to má cenu. Na deskách je vzor dívek s kabelkami a nápisy girl atd… jakékoliv další nápady mají vstup povolen :)

Emví

Nejlepší odpověď
krum

Co třeba deníček? Ale ani povídky by nebyly špatné, i když si je třeba kromě tebe nikdo nepřečte, tak budeš mít hezkou památku do budoucna :).

Další odpovědi
anonym

Také jsem měla svůj sešitek. Psala jsem do něj denní postřehy, takové jako fejetonky, básničky atd. Dodnes lituju, že jsem ho někde při stěhování ztratila…:((

Sůwa

Doporučuji si tam psát osvědčené rodinné recepty a přidávat k nim další. Já mám takový sešit přes padesát let a stále mi slouží i když už je pomalu rozpadlý. Je to vlastně i takový deníček – svědek mého života, ale velice užitečný 🙂.

Toga

Cokoliv. Je to tvůj sešit, tak mi přijde opravdu divné, ptát se tady.

Piš si tam úkoly ze školy, nebo třeba nějaké cvičné věci, popřípadě úkolníček a nebo sešit na nudu (když se ve škole nudím, píšu si, kreslím,…).
Piš si tam básničky, povídky, maluj (spíše kresly) si tam, udělej si tam třeba všude srdíčka. Nebo si z toho udělej deník.
Je to jen na tobě, já většinou píšu do obyčejných sešitů (povídky, příběhy,…), ale do tohodle se ti toho vejde hodně, takže můžeš dělat, co jen chceš. :)

huxa

na kreslení neni, prostě něco psat, co řešíš? :)

RyuzakiKate

Deníček je jedna věc, která mě napadla, ale také se vždycky do školy hodí s sebou nosit nějaký sešit „všehochuť“, a kór kroužkovanej, z něj můžeš vytrhávat papíry na písemky (jestli je vám taky nedávaj) nebo třeba na případná psaníčka…

Alesh

Jen ne deníček! 🙂 Ale pokud tě ho láká psát, tak proč ne. Ale to není originální.
Já osobně bych si do něj psal, co mě napadne. Navrhl bych si nějaké sekce (básně, citáty, vlastní názory a co já vím co ještě) a postupně je vyplňoval příspěvky. Každá sekce by měla svojí barevnou záložku. I to vymýšlení, jak by to mělo vypadat, má svoje kouzlo, tak se o něj neochuzuj.