Jak přibrat?

Dobrý den, je mi 13 let. Měřím 156 cm a vážím 38 kg. Potřebuji přibrat. Jsem hubená již od malička, doktorka si s tím nic nedělá, akorát občas říká, že by mi prospělo přibrat. Jím akorát, pravidelně a zároveň dostatečně. Nedostatek živin, asi nemám jelikož už jsem rok nebyla nemocná. Přibrat potřebuji, kvůli mé obavě, že ani nezačnu menstuovat. Předem děkuji za odpovědi :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

za mlada nám dávali "rybí tuk" sice to nebo nic moc,ale potom měl člověk takový hlad,že by snad snědl i hřebíky.(samozřejmně nadsázka)
P.S.určitě tě by pomohl zvýšit APETIT.

Další odpovědi:

Zlatý

milá glossy pokud chceš přibrat tak začni jest třeba 5 krát denně po malých porcích k tomu si dej třeba zákusek,zkrátka se nut něco během dne sníst ale vždy to jídlo 5 krát denně dodržuj a uvidíš že to pude samo to přibírání

Bronzový

To je jednoduché,zační víc jíst.Skus navštívit nějakého odborníka na výživu.Poraď se s rodiči jestli ti pomohou nějakého najít.Já bych ti prozačátek doporučil více snídat a vůbec zvětšit porce jídla.Jestli ti bude dělat problémy víc jíst,tak například zezačátku vezmi hodně druhů jídel a od každého sněz trochu.Jez prostě víc(hlavně kalorických jídel) a přibereš,to je jisté.Dále když člověk hubne,hlavně nesmí pít sladké limonády...

Stříbrný

Existuje plno léků a vitaminů,které napomáhají tomu,aby jednotlivec přibral na váze.Bude nutné poradit se s diabetologem a endokrinologem.Klid vaší lékařky mne děsí. Nebo může být vše trchu jinak?!

Bronzový

Já bych určitě na tvém místě zašla za doktorem a nebrala ohledy na jeho nicnedělání. Určitě by tam měla jít s tebou i tvoje maminka. Otázka zní, proč jsi celý život tak hubená. To je to, co musíš zjistit. Takže by jsi měla určitě podstoupit nějaké důkladnější vyšetření u odborníka a pak bych na tvém místě vyhledala nějakého odborníka přes výživu. Je možné, že ti v těle něco schází. Držím palce, ať se ti to povede.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.