pas

Jak převést soubory na SD kartu?

Jak převést soubory na sd kartu

Dobrý den,

dají se nějakým způsobem převést soubory z notebooku na sd kartu? S „fleškou“ není problém ale s kartou si nevím rady.Máte s tímto někdo zkušenost? Díky za případné rady

Nejlepší odpověď
Edison

Úplně stejně, jako s flashkou.

pas

Edisone, úplně stejně páč notos nemá čtečku kterou musím dokoupit. Poradili jiní jinde, díky

Mc Merkurion

… jen blbec by se ptal na přesun bez propojení >>> když někam nevedou koleje, ani vlak nejede: sd do mobilu a mobil propojit s noťasem, to ví dneska kdejaký děcko v mateřský a věřim tomu, že skoro všechny báby ve starobinci …

Edison

Napiš to do odpovědí, máš ode mě palec! 🙂

Edison

Tos ale nenapsal. Dostal jsi odpověď na co jsi se zeptal, ne na to, na co ses nezeptal. Takže: Když se na něco ptáš, ptej se POŘÁDNĚ.