petr simek

Jak přesunout foto z mobilu na USB?

Odpovědi
postcd

připojit mobil datovým kabelem k počítači, pak by se měl mobil dotázat jestli si přeji opravdu SD kartu (datové úložiště) v mobilu připojit k počítači

po připojení by se měl objevit nový disk, tam je potřeba najít adresář s fotkami a přetáhnout to na ikonu připojeného USB flash disku např. tím by se to mělo skopírovat na USB flash disk